Волонтери АТО розсмішили мережу своїм автомобілем, що імітує ОБСЄ (відео)

У мережі з'явилось відео-підтвердження існування автомобіля, який належить волонтерам та дуже нагадує групи ОБСЄ.

Автомобіль груп ОБСЄ. Фото:bug.org.ua

Загадковий автомобіль із маркуванням, схожим на ОБСЄ, знайшли в Запоріжжі. Про це йдеться в сюжеті ТСН, передають Патріоти України.

Наліпки дійсно здалека чимось подібні до символіки ОБСЄ, однак зблизька зрозуміло, що до безпекової організації машина не має жодного стосунку. На волонтерське авто власники наклеїли жартівливе маркування: "Організація ядерних їжаків, що бухають вранці". Скорочення виходить не дуже цензурне, але саме воно і прикрашає кузов. Транспорт використовується для доставки в АТО запчастин, будматеріалів і продуктів харчування.

Наліпки волонтери зробили самі, бо не вдоволені висновками спостерігачів ОБСЄ. Жарти про "сліпих" наглядачів місії частково підтвердилися – машину, котра півтора року їздить передовими позиціями, європейські експерти помітили лише зараз. Волонтер Денис Буштєц іронізує біля маленького фургончика: "Оце, щоб ви розуміли, наш позашляховик, який схожий на машину ОБСЄ. Щоб ви розуміли, на броньований Land Cruiser". Так само волонтери сміються з реакції бойовиків: "Ми стріляємо по мирних жителях Донбасу. В сірій зоні".

Хлопці кажуть, що навмисно спровокували таку реакцію. "Мені цікаво, якщо у вас є камери, якщо ви нас помітили – чому ви не можете помітити, як по нас працюють танки? Навіщо ви тоді такі потрібні?", - дивується волонтер Валентин Бурий. Валентин і Денис за півтора року роздали свої наліпки бійцям майже всіх підрозділів, які стоять на лінії розмежування. Такі самі хочуть подарувати і спостерігачам ОБСЄ, але тільки після того, як проведуть їм екскурсію зоною АТО.

Опублікував: Ярослав Степанов
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Ісландський вулкан Фаградальсфьядль прокинувся - і його виставили на продаж

понеділок, 17 травень 2021, 15:44

Вчені кажуть, що вулкан Фаградальсфьялл може вивергати лаву роками. Його відвідали вже понад 10 тисяч туристів. Ісландська сім'я, що володіє землею, на якій знаходиться вулкан Фаградальсфьядль, що прокинувся в березні, вирішила виставити ділянку на про...

"Офис президента объясняет перестройку в Кабмине требованиями посольства США, но, очевидно, причина другая", - Бутусов

понеділок, 17 травень 2021, 14:41

"Президент Владимир Зеленский и глава Офиса президента Андрей Ермак проводят масштабную кадровую перестановку и собирают голоса, чтобы пробить это в Верховной Раде, на данный момент голосов нет. Предмет торгов - 5 министерств", - пише у своєму блозі Юр...