"Волосся зрізали разом зі шкірою ...": Лікарка розповіла про звірства силовиків у мінському СІЗО

При цьому практично всі, з ким спілкувалася лікарка, говорили, що за три доби їли, в кращому випадку, один раз.

Лікарка-волонтер однієї з мінських лікарень розповіла, які травми затримані білоруськими силовиками люди отримували в СІЗО. Неврологиня, що працює на швидкій допомозі, дала інтерв'ю виданню DW, в якому повідомила, що ніч з 13 на 14 серпня оглядала людей, що виходили з Центру ізоляції правопорушень (ЦІП) на Окрєстіна, передають Патріоти України.

«Спочатку випускали тих, хто, якщо можна так сказати, не надто постраждав: люди були з синцями, але виходили самі і досить бадьоро. Після 3 години ночі стали звільняти тих, хто був сильно побитий. У них були так звані "окуляри" - стікаючі синці під очима. Такі з'являються при травмах голови середнього ступеня тяжкості. Я оглядала людей з проломленим черепом, тобто була видна вм'ятина від удару тупим предметом», - розповіла лікарка.

Вона зазначає, що людей особливо сильно били по ногах. Результатами були величезні гематоми і переломи кінцівок: пальців, променевих кісток, пошкодження суглобів, інфіковані переломи.

«Запам'ятався хлопець, якому дреди зрізали разом зі шкірою голови. За його словами, співробітники ізолятора не люблять людей, які чимось зовні відрізняються: якщо у людини був пірсинг чи татуювання, били більше інших. Говорили ще, що затриманих ділили на групи і позначали фарбою: наносили на одяг або просто на голову. Наприклад, якщо під час обшуку в телефоні знаходили фото з акцій протесту, білий браслет або біло-червоно-білий прапор, людей позначали і били з особливою ретельністю», - додала неврологиня.

При цьому практично всі, з ким спілкувалася лікарка, говорили, що за три доби їли, в кращому випадку, один раз.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Деякі небезпечні не тільки для здоров'я, але і для майбутнього: Які рослини несуть горе в будинок, а які - удачу

субота, 2 липень 2022, 17:28

Жінки всієї планети декорують свої будинки рослинами в горщиках - це відмінний спосіб підняти настрій, поліпшити самопочуття і оновити інтер'єр. Але існують квіти, які небезпечні не тільки для здоров'я, але і для вашого майбутнього, передають Патріоти...

"Ситуация в районе Приволья ухудшилась", -. Машовець

субота, 2 липень 2022, 17:24

Противник сумел форсировать Северский Донец, занять поселок и продвинуться до линии Шипиловка - Новодружеск. Что еще в большей мере усложнило ситуацию в районе Лисичанска. В районе Верхнекаменки и Малорязанцево идут упорные бои. Противник стремится про...