"Вони сподівались, що усе буде швидко й легко": Христо Грозєв розповів про спробу російських кілерів ліквідувати Зеленського на початку війни

Ще до початку війни Російська Федерація вислала до України кілька елітних груп, які при вторгненні мали захопити урядовий квартал Києва та найвище керівництво України, зокрема президента Володимира Зеленського. Про це розповів керівник розслідувачів Bellingcat Христо Грозєв в інтерв'ю Михайлу Зигарю на YouTube, передають Патріоти України.

«Ще за пару тижнів до початку війни вони зайшли через Білорусь, щоб бути поряд з Києвом. Частина з них увійшла до Києва і готувалася до взяття політичного кварталу, люди, підпорядковані Авер'янову ... Їх було близько 30 (осіб – ред.), це дуже елітна група... Вони переслали туди тих самих людей, які підірвали склади в Чехії та Болгарії, які отруювали і болгарського бізнесмена Гебрева, і Скрипалів», – розповів Грозєв.

Він уточнив, що на початку війни ці російські кілери були дуже натхненні, адже були впевнені, що з легкістю здійснять «найкрасивішу» і переможну частину війни: захоплять чи уб'ють керівництво України. Проте їх плани було зірвано та їх настрої кардинально змінилися.

«Ми стежили за комунікаціями кількох членів цієї команди. І було і страшно, і смішно: страшно, тому що бачили, які у них цілі, а смішно, тому що вони з кожним днем ставали все менше ура-патріотами, стали критикувати керівництво за погано. сплановану операцію. Вони спочатку писали дружинам, що залишаться на тиждень, потім на два тижні, а після на місяць, півроку... Вони стали сумніватися у вірності своїх дружин, можна про це написати роман. як команда, яка мала за тиждень забезпечити Росії перемогу, стала психологічними жертвами їхньої ж власної війни», – розповів Грозєв.

За словами Грозєва, частину цієї групи було ліквідовано під час війни, частині вдалося втекти в тил.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Повінь на Росії - це не чорний лебідь, а чорний півень. Невдовзі іншу частину РФ чекає ще один півень – але вже червоний, - Андрій Бондар

неділя, 21 квітень 2024, 0:30

"Повінь на Росії – це, звісно ж, не "чорний лебідь", а "чорний півень". Перепрошую за несвідомий каламбур. Різниця між лебедем і півнем очевидна для кожного орнітолога-любителя", - пише український письменник Андрій Бондар на своїй сторінці у соцмережі...