"Вони вбили 13 тисяч наших хлопців і дівчат на сході... Така ініціатива може бути прирівняна до визнання сепаратистів і терористів як таких", - Соколова розгромила "мирний план" Сивохи по Донбасу

Допоки Донбас контролюється терористами Російської Федерації, будь-які формати спілкування з людьми, які живуть там під дулами автоматів, запропоновані радником секретаря РНБО Сергієм Сивохо, є неможливі, зауважела українська телеведуча Яніна Соколова, коментуючи скандальну заяву Сивохо про консервні банки, які розкрилися, адресовану депутатам Слуги народу. За її словами, реінтеграція Донбасу можлива лише тоді, як ця територія повністю перейде під контроль України, зазначають Патріоти України.

В мене виникає дуже багато сумнівів щодо платформи пана Сивохи по Донбасу. Як він збирається відокремити українців і сепаратистів, українців і терористів, які вбили 13 тисяч наших хлопців і дівчат на сході? І чи захочуть наші військові втілювати її - в мене великі сумніви. Поки Донбас контролюється Росією, будь-які формати спілкування з людьми, які живуть там під дулами автоматів, є не-мож-ли-ві. Реінтеграція людей, які живуть там, може вирішитись тільки після того, як Донбас стане нашим, - запевнила телеведуча.

До того, за її словами, розмовляти із терористами і сепаратистами в будь-яких форматах, є табуйованим для будь-якої європейської країни.

Я не бачу конкретних кроків і стратегій, озвучених паном Сивохо, окрім якигось загальних слів на кшталт за крок до миру, мир и единство. Така ініціатива може бути прирівняна до визнання нами сепаратистів і терористів як таких. Консультативна рада, про говорить Андрій Єрмак, з терористами неможлива. Жодна країна світу не розмовляє з терористами, - наголосила Соколова.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Американські аналітики ISW підрахували, скільки може тривати український Контрнаступ

вівторок, 6 червень 2023, 15:05

Успішна контрнаступальна операція може тривати дні, тижні і навіть місяці, перш ніж її результати стануть повністю зрозумілими. Про це пишуть аналітики американського Інституту вивчення війни у звіті ISW. "ISW відзначає зростання бойової активності на ...

Легіон "Свобода Росії" показав ліквідацію полковника Стесєва, котрий керував обороною міста та оперативним угрупованням урядових військ "Белгород" (відео)

вівторок, 6 червень 2023, 14:52

Зазначимо, досвідчений головоріз та каратель Стесєв вбивав мирних жителів у Чечні, Югославії, Абхазії та на території України. Як писали ПУ, Андрія Стесєва ліквідували у ніч із 4 на 5 червня в одному з прикордонних населених пунктів Білгородщині У при...