"Вооруженное быдло, весело хрюкая, сжигает распятого человека. Тем же самым они будут заниматься и после возвращения в РФ", - Ейдман

Кривавий Франкенштейн рано чи пізно накинеться на свого творця...

"Лента полна ссылками на записи зверских издевательств ихтамнетов над пленными в Сирии. Вооруженное быдло, весело хрюкая на великом и могучем, с шутками-прибаутками сжигает распятого человека с отрезанной головой. На других записях с таким же радостным азартом пытают еще живых пленных", - пише російський соціолог Ігор Ейдман на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", передають Патріоти України, та продовжує:

"Эти люди умеют только одно: пытать и убивать за деньги. Ровно тем же самым они будут заниматься и после возвращения в Россию.

Для прежних нанимателей они станут просто отработанным паром, который надо скорее спустить в канализацию. Значит бандитам придется самим добывать себе пропитание. Им останется только грабить, пытать и отрубать головы уже россиянам.

Причем чаще тем, кто побогаче, с них больше возьмешь.Таким образом, возможно, они доберутся и до своих нанимателей, их обслуги, жен и детей. Кровавый Франкенштейн рано или поздно набросится на своего создателя. За все придется ответить".

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Повторення долі фашистської Німеччини стане для них успіхом: Експерт назвав два шляхи післявоєнної РФ

п’ятниця, 9 грудень 2022, 15:55

Поразка Росії Україні зі збереженням держави, як Німеччина після Першої світової, вже може бути для неї успіхом. В інтерв'ю "Главреду" боєць тероборони, військовий аналітик Андрій Коваленко зазначив, що після початку виплати репарацій вони можуть вийти...

Братуха з нашого бездонного джерела

п’ятниця, 9 грудень 2022, 14:58

Життя продовжується наперекір війні... Щодалі в життя, то, як не дивно, меншає власних, сказати б, приватних приводів для того, щоб похвалитися на люди чимсь вагомим персонально своїм. Доводиться звертатися до прикладів з життя дітей та онуків. Що поро...