​"Ворог весь час працює на полігонах, прокачує "молодняк"… Хоча більшість уже починає усвідомлювати, що ніякого міфічного позолоченого "русского мира" немає", - Герой України Да Вінчі

Окупаційні адміністрації в ОРДЛО здійснюють шалений пропагандистський тиск на місцеве населення. До того ж окупанти постійно проводять навчання серед «військово зобов’язаних» місцевих мешканців на полігонах – активно прокачують «молодняк». Про це в інтерв’ю «Главкому» розповів командир Першої штурмової роти Добровольчого українського корпусу «Правий сектор», Герой України Дмитро Коцюбайло (позивний Да Вінчі) , зазначають Патріоти України.

На думку добровольця, Україна щороку втрачає своїх людей, оскільки за роки війни народилися і вже виросли діти, які пішли до першого класу на окупованих територіях. Там відбувається шалена промивка їхніх мізків.

«Хоча більшість уже починає усвідомлювати, що ніякого міфічного позолоченого «русского мира» немає. Є війна, втрати, розруха…», – вважає Да Вінчі.

При цьому, за словами добровольця, тактика бойовиків на лінії зіткнення дещо змінилася.

«Наприклад, зараз дуже часто почали застосовувати «безпілотники», які залітають углиб підконтрольної Україні території і скидають якісь саморобні бомби. Подекуди глибина таких зальотів становить понад 20 км. Тобто відбувається те, чого ми не спостерігали протягом попередніх років. Також вони почали застосовувати точкові удари артилерією, застосовують засоби радіоелектронної боротьби для того, щоби не допускати наших польотів на тій території, яку вони контролюють», – пояснив «Да Вінчі».
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Огляд світових новин від Свирида Опанасовича

вівторок, 18 січень 2022, 0:30

Минулого тижня світова шахова громадськість жваво обговорювала ходи ізвесного майстра двохходовок Хуйла, які він енергійно зробив одразу на двох великих шахівницях – на заході, і на сході... Деякі шахові оглядачі вбачають у діях Кремля уверенну гру в ...

"Економічне диво Слуги народу". Чому ціни на газ зростають, а внутрішній видобуток падає

вівторок, 18 січень 2022, 0:18

Головним винуватцем падіння видобутку є державне "Укргазвидобування", а приватні компанії потроху нарощують показники. Про це пише журналіст Олексій Гавриленко, зазначають Патріоти України. Оперативні дані "Укргазвидобування" (УГВ) свідчать: видобуток ...