Танк Leopard, який Україна отримала від Німеччини перед початком контрнаступу, вступив у бій з двома російськими танками та змусив їх після нетривалого бою втекти з позицій. Відповідне відео виклав користувач Twitter з ніком Зовнішній пілот, передають Патріоти України.
На кадрах видно, як Leopard вступає у бій проти двох російських танків. У повідомленні стверджується, що це було «на початку запорізької операції». Два танки росіян знаходилися на відстані 1,5 км від українського екіпажу німецької машини. У нетривалому бою Leopard підбив один з танків, після чого обидва російських танки змушені були покинути позиції.
29 серпня видання Forbes повідомило, що за 13 тижнів українського контрнаступу Сили оборони України втратили лише п’ять танків Leopard 2 із 71, які були поставлені Україні країнами Заходу.
Ніколи не було, і от знову: поки Київ не витримує спеки, і його порайонно відключають на кілька годин, міністерство енергетики знову презентує на URC в Гданську чергову енергетичну стратегію. Вас може здивувати, але гігаватоманія — досі наше все. Тому ...
У російському інформаційному просторі розгорілася паніка через те, що українські дрони почали атакувати мобільні вогневі групи ворога в Криму. Але найцікавіше, що ці події беруть свій початок ще з кінця 2025 року, коли Сили безпілотних систем ЗС Україн...