Восени може розпочатися нова фаза війни: Астролог розповів, коли Україна справді переможе РФ

Війна, яку Росія розв'язала проти України, затягнеться, хоч у бойових діях і будуть певні паузи. Україні доведеться пережити важкий час, але вона вийде з цієї ситуації переможцем. Про це заявив ведичний астролог Алакх Ніранжан. За його словами, напруженість зберігатиметься до 14 червня, однак намічається перелом на користь Збройних сил України, який може статися вже 11 червня – бойові дії припиняться, передають Патріоти України.

З'єднання планет Юпітер-Венера-Марс, яке спостерігатиметься з 14 липня до 8 вересня, ознаменує активну роботу державних структур. Нові випробування розпочнуться з 8 вересня 2022 року і триватимуть до 1 лютого 2023 року – Росія може спробувати розпочати нову фазу війни та кине всі сили проти України. Загострення буде сильним у другій половині осені.

З'єднання Юпітер-Венера-Юпітер, яке триватиме з 1 лютого 2023 року до 11 червня 2023 року, ознаменує собою перемогу України у війні, але насправді це буде лише перший її етап.

Тяжкий час триватиме до 25 травня 2024 року – в цей час боїв не передбачається, але буде безліч проблем, пов'язаних з інфраструктурою та настроями людей. Нові перспективи перед Україною відкриються 25 травня 2024 року – у країні також буде зміна еліт.

Астролог підкреслив, що, розпочавши війну проти України, Росія обрала для себе найгірший варіант майбутнього – лиха, які пережили українці, повернуться до країни, яка розв'язала війну. Росіяни сповна відчують на собі всі проблеми.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"В истории России никогда так безудержно не хвастались своей мощью, не пытались так унизить соперников, как перед национальными катастрофами", - Ігор Ейдман

понеділок, 27 червень 2022, 20:59

"Этот пост я опубликовал здесь ровно год назад. Тогда запах грядущей катастрофы уже можно было почувствовать. Сейчас она идёт полным ходом. Как я и предполагал, не вышло ни малой крови, ни могучего удара. Безумная бойня идёт к катастрофическому финалу"...

"О перспективах Попаснянской группировки противника, действующей непосредственно на Лисичанском направлении", - Машовець

понеділок, 27 червень 2022, 7:45

В отличии от Изюмской группировки войск противника, Попаснянской приходится куда как сложнее. Дело в том, что ей приходится решать целый спектр задач в условиях менее благоприятных, нежели те, которые сложились для противника на Славянском направлении....