"Вова Добрий" як новий обрах "Васі Голобородька": Зеленський пропонує народу новий серіал, де гратиметься в Робін Гуда, - Сюмар

Олігарх в країні мусить бути лише один, як і володар

Президентська партія "Слуга народу" обрала служити не народу, а олігархам, виконуючи всі їхні забаганки. Але прикривають це все так званою деолігархізацію, щоб Зеленський зіграв нову роль – борця з багатими та захисника простих людей. Про це сказала народна депутатка з фракції "Європейська Солідарність" Вікторія Сюмар, зазначають Патріоти України.

"Оця "деолігархізація" – це новий сезон серіалу. Спочатку був серіал "Слуга народу", ну, напевно, чесніше було б сказати "Слуга офшорів". Тому що "Слуга народу" з цими кортежами, державними дачами та оцим всім — не дуже вкладається в логіку служіння народу", – зауважила вона.

"Коли цей серіал здувся, то потрібен новий серіал. Новий серіал про те, як "Зелений Робін" буде карати багатих хлопців – серіал під назвою "Деолігархізація", – наголосила депутатка.

"Але народу не сказали ключового – у багатих хлопців ніхто не буде забирати грошей, як це робив Робін Гуд, в них будуть забирати телеканали. І це ключове. Тому що телеканали мають або хвалити "Робіна", або їх просто будуть забирати".

"Якщо вже так хочеться боротися з олігархами, думаю, варто було б почати з того, щоб у Коломойського забрати "Центренерго" і "Укрнафту". А замість цього ви підголосовуєте разом із олігархічними групами, ви підвищуєте податки фермерам, і знижуєте їх для агробаронів і агроолігархів", – зазначила представниця "Європейської Солідарності".


Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Злі язики" кажуть, що саме Залужного хочуть звинуватити у розмінуванні Чонгару та здачі Херсону", - Борислав Береза

субота, 10 грудень 2022, 0:15

"Ой, тут таке діється... Поспілкувався я зі "злими язиками" з Банкової. Вони таке кажуть, що хочеться сказати: "Що ти таке верзеш, базікало?". А кажуть вони мені таку неймовірну нисенитницю, що я навіть повірити не можу. Так от, кажуть ці "злі язики", ...

"Навіть індійський прем'єр Моді після останніх погроз відмовився від щорічної зустрічі з Путіним", - Голобуцький

субота, 10 грудень 2022, 0:00

"Путін сьогодні після саміту в Бішкеку заявив, що думає про те, щоб включити до військової доктрини Росії превентивний ядерний удар: "Мы думаем об этом". Навіть індійський прем'єр Моді після цих погроз відмовився від щорічної зустрічі з Путіним. При то...