
У північнокавказькій республіці РФ Адигеї відкрився піонерський табір для дорослих під назвою “Вперед в СРСР”. Фото та відео з цього “заповідника” радянської епохи публікують російські пропагандисти, передають Патріоти України.
Судячи з опублікованих кадрів, на специфічний відпочинок приїжджають ті росіяни, які досі ностальгують за “найсмачнішим пломбіром” та “ковбасою по 2.20”. Очевидно, охочих повернутися в “щасливе дитинство” часів Сталіна та Брежнєва у РФ вистачає.
Тут вони носять червоні галстуки та пілотки, марширують під бій барабана, шикуються на урочистих лінійках, вітаються піонерським салютом, а ввечері співають частушки та грають у лото. До табору приймають людей віком від 35 років, тобто тих, які які народилися за часів Радянського Союзу. Найстаршому “піонеру” 75 років.
Українці з дідів-прадідів не починали б воєнних дій та багато іншого у найдовший день року, через виверені століттями народні прикмети. 22 червня за новим календарним стилем (5 липня - за старим) - день пам'яті священномученика Євсевія, єпископа Самоса...
На російських окупантів у тимчасово захопленому Криму незабаром чекають серйозні проблеми. Радник міністра оборони Сергій Стерненко заявив про це ввечері 21 червня, передають Патріоти України. «Те, що Україна готує для росіян у Криму, вони будуть згаду...