
У північнокавказькій республіці РФ Адигеї відкрився піонерський табір для дорослих під назвою “Вперед в СРСР”. Фото та відео з цього “заповідника” радянської епохи публікують російські пропагандисти, передають Патріоти України.
Судячи з опублікованих кадрів, на специфічний відпочинок приїжджають ті росіяни, які досі ностальгують за “найсмачнішим пломбіром” та “ковбасою по 2.20”. Очевидно, охочих повернутися в “щасливе дитинство” часів Сталіна та Брежнєва у РФ вистачає.
Тут вони носять червоні галстуки та пілотки, марширують під бій барабана, шикуються на урочистих лінійках, вітаються піонерським салютом, а ввечері співають частушки та грають у лото. До табору приймають людей віком від 35 років, тобто тих, які які народилися за часів Радянського Союзу. Найстаршому “піонеру” 75 років.
Російське командування в смузі своєї 36-ї загальновійськової армії (ЗВА) угрупування військ (УВ) «Восток» прагне запобігти подальшому просування передових підрозділів ЗСУ у бік дороги Гуляйполе — Велика Новосілка, а також, по можливості, відновити поло...
За оцінкою української влади, Росія утримує близько 7 тисяч українських військовополонених, натомість Україна утримує понад 4 тисячі російських полонених. 1.Від Маріуполя до полону: останній бойовий виїзд . 2.Понад 600 днів пекла: Волноваха, Мордовія ...