"Вроде и Коломойский получил свое, но и противовесы не менее серьезные", - Тишкевич про кадрові призначення Зеленського

Найбільше здивувало експерта призначення Руслана Хомчака на посаду глави Генштабу.

Андрій Богдан. Фото: скріншот з відео.

"Зеленский и назначения. Богдан, которого связывают с Коломойским стал руководителем АП. Он сбалансирован назначением сразу 5 замов. Второй баланс – Шефир в качестве первого помощника президента. Забавная должность, которая может дублировать функции руководителя АП либо полностью подменять их", - пише аналітик Ігор Тишкевич на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", передають Патріоти України, та продовжує:

"Таким образом, вроде и Коломойский получил своё (кулуарные войны за АП шли как минимум последнюю неделю в "горячей фазе), но и противовесы не менее серьёзные. Не столько по личностям, сколько по выстраиваемой системе.

Это, кстати, говорит о важности АП в будущем. Назначения Хомчака руководителем Генштаба. Интересное решение.

Но главное в ближайшее время – министры президентской квоты, руководители служб, которые по должности входят в РНБО. Этот орган становится одним из ключевых на ближайшие 4-5 месяцев. И за него идёт война. Одним словом, набираем попкорна и смотрим дальше. Дальше будет интересней".

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Червону Руту не шукай вечорами...": В Яких Карпатах шукав натхнення Володимир Івасюк

четвер, 20 червень 2019, 7:10

«Червона рута» давно стала неформальним гімном футбольної громадськості України. Лілія Івасюк, на своїй сторінці у Фейсбук порадувала світлиною прекрасного цвітіння червоної рути у Карпатах, передають Патріоти України. Можливо, саме таке видовище насті...

Хочеться на заробітки у Чехію? Треба знати ким йти працювати, щоб отримати гарний прибуток

четвер, 20 червень 2019, 6:55

Українка розповіла, хто в Чехії отримує найбільшу зарплату. Зокрема, у Празі офіціанти отримують $1,5 тис. Ще стільки ж можуть мати чайових. "Це місячний заробіток у звичайній піцерії чи кафе у центрі столиці. Якщо порівняти, то в Україні разом з чайов...