"Вроде и Коломойский получил свое, но и противовесы не менее серьезные", - Тишкевич про кадрові призначення Зеленського

Найбільше здивувало експерта призначення Руслана Хомчака на посаду глави Генштабу.

Андрій Богдан. Фото: скріншот з відео.

"Зеленский и назначения. Богдан, которого связывают с Коломойским стал руководителем АП. Он сбалансирован назначением сразу 5 замов. Второй баланс – Шефир в качестве первого помощника президента. Забавная должность, которая может дублировать функции руководителя АП либо полностью подменять их", - пише аналітик Ігор Тишкевич на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", передають Патріоти України, та продовжує:

"Таким образом, вроде и Коломойский получил своё (кулуарные войны за АП шли как минимум последнюю неделю в "горячей фазе), но и противовесы не менее серьёзные. Не столько по личностям, сколько по выстраиваемой системе.

Это, кстати, говорит о важности АП в будущем. Назначения Хомчака руководителем Генштаба. Интересное решение.

Но главное в ближайшее время – министры президентской квоты, руководители служб, которые по должности входят в РНБО. Этот орган становится одним из ключевых на ближайшие 4-5 месяцев. И за него идёт война. Одним словом, набираем попкорна и смотрим дальше. Дальше будет интересней".

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Як я отримувала водійські права в Америці", - українська журналістка

вівторок, 22 жовтень 2019, 23:45

Із закордонними водійськими правами у США можна їздити лише кілька місяців. "Із теорією все просто: вивчаєш правила штату, далі у додатку на телефоні тренуєшся проходити пробні тести і потім складаєш іспит у найближчому відділку DMV. «Ти звідки, з Німе...

Хіти тижня. 10 причин, чому вам слід їсти яблука

вівторок, 22 жовтень 2019, 22:30

Хрумкі, соковиті, корисні, ще й недорого коштують - усе це про яблука! 10 причин, чому яблука корисні для здоров’я, - передають Патріоти України з посиланням на Healthline.