
У спробі вгамувати так званий «снарядний голод» міноборони РФ почало постачати своїм військам боєприпаси, які навіть не вибухають. На це у соцмережах поскаржилися самі окупанти, зазначають Патріоти України.
На підтвердження своїх слів вони оприлюднили відео з розбором одного з таких снарядів, усередині якого не виявилося жодного грама вибухової речовини. «Прийшли ось такі нам снаряди, абсолютно нові. Не вибухають. Перевіряли пір'я, може щось не так летить… Командири лаються: „Та куди ви стріляєте, що у вас таке? Немає розриву“. Ну, почали копати-шукати. Відкручуємо детонатор. Підривники всі, су*а, бл*, нові… Далі розібрали… Х*як, а він порожній. Немає тротилу. Заводи виробники, ви що, с*ки, зовсім ох*їли, бл*?», — обурився російський загарбник.
При цьому, за його словами, таких снарядів у них десятки. «Сталіна на вас немає… З такими снарядами ми тільки в могилу себе заженемо», — додав танкіст, зажадавши розстрілювати відповідальних за постачання.
Українці з дідів-прадідів не починали б воєнних дій та багато іншого у найдовший день року, через виверені століттями народні прикмети. 22 червня за новим календарним стилем (5 липня - за старим) - день пам'яті священномученика Євсевія, єпископа Самоса...
На російських окупантів у тимчасово захопленому Криму незабаром чекають серйозні проблеми. Радник міністра оборони Сергій Стерненко заявив про це ввечері 21 червня, передають Патріоти України. «Те, що Україна готує для росіян у Криму, вони будуть згаду...