
Російські окупанти миттєво розплатилися за те, що підпалили в Україні будинок мирних мешканців. Відповідне відео опублікували у телеграм-каналі бійців 2-го загону спецпідрозділу НГУ "Омега", передають Патріоти України.
Після підпалу окупанти стояли та дивилися на пожежу і не почули підльоту українського дрона, який скинув боєприпас їм під ноги. "Ось така сучасна війна із присмаком 40-х років коли "спецзагони" палили хати разом з їх власниками", - йдеться у підписі до відео.
Багато українців чули слово "оболонь" через назву відомого пива або району Києва, однак справжнє значення набагато давніше. У народній мові так називали особливі заплавні луки біля річок, які мали важливе значення для сільського господарства, зазначают...
З Криму виїжджають російські співробітники ФСБ, МВС та представники Чорноморського флоту. Про це в ефірі 24 Каналу розповів генерал армії, колишній голова Служби зовнішньої розвідки Микола Маломуж. Генерал пояснив, що Україна цілеспрямовано "перерізає ...