"Всі бояться таких привітань": Пригожин отримав від Путіна "чорну мітку" за Бахмут, його приберуть, - експерт

Лідер РФ Володимир Путін видав засновнику ПВК "Вагнер" Євгену Пригожину "чорну мітку" за Бахмут в рамках свого привітання 21 травня, яке опублікувала прес-служба Кремля у зв'язку з "захопленням" міста, яким напередодні похвалилися найманці, передають Патріоти України.

За словами російського опозиціонера Геннадія Гудкова, тонкість психологічної поведінки Путіна полягає в тому, що зазвичай його "привітання" варто трактувати абсолютно протилежним чином. Він вважає, що Пригожин "роздраконив" лідера РФ своїми інтерв'ю про Бахмута, адже в ньому наговорилися багато зайвих деталей, які стосувалися й Путіна.

"Всі бояться привітань Путіна. Вручення будь-яких нагород, медалей, звань і поздоровлень, зазвичай, навпаки, мають інший ефект. Це "чорна мітка". Я не виключаю, що привітання Пригожина Путіним - це "чорна мітка", про яку він повинен був задуматися", - заявив він.

Гудков підкреслив, що тепер Пригожину в Москву повертатися небезпечно, як і в саму Росію. Він каже, що Кремль сподівався не на перемоги Пригожина в Бахмуті, а на його випадкову "самоліквідацію": "Я не виключаю, що з ним що-небудь трапиться", - заявив опозиціонер.

Також Гудков вважає, що Пригожин, найімовірніше, розуміє хиткість свого становища. Не виключено, що він домовився зустрітися з Путіним, щоб щось виправити через відчай, але лідер РФ навряд чи буде до нього прихильний. Президент РФ остаточно втратив всі свої людські якості - став лицеміром, ханжею і людиною, якій не можна вірити, підкреслив Гудков.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Бояться погіршення ситуації: В Європі занепокоєні зупинкою американської допомоги Україні, – ЗМІ

понеділок, 2 жовтень 2023, 21:02

Західні партнери України занепокоєні ситуацією в США, де через внутрішню політичну боротьбу вже було поставлено під сумнів військову допомогу Україні. В Європі побоюються, що США почнуть дрейфувати до ізоляціонізму та зосередженості на внутрішній політ...

Росіяни отримали наказ повернути втрачені позиції під Бахмутом, - офіцер ЗСУ

понеділок, 2 жовтень 2023, 20:53

Російські окупанти отримали від керівництва наказ повернути втрачені позиції на Бахмутському напрямку. Це стосується населених пунктів Андріївка та Кліщіївка Донецької області. Про це сказав сержант роти ударних БПЛА 92-ої окремої механізованої бригади...