"Дійсно цікава тема - яких фахівців випускають військові навчальні заклади Росії? Бо всім іноземним "спеціалістам", наприклад, китайцям, варто замислитися над якістю офіцерів, отримавших таку освіту від країни з "второй армієй міра", - пише харківська блогерка Олена Кудренко на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", передають Патріоти України, та продовжує:
"Між вузами Росії та Китаю була якась співпраця, обмін досвідом. Якісь меморандуми підписані. В самому Китаї створювались вузи за аналогом Військової академії Генерального штаба Росії. Програми обміну, спільні навчання...
Доречі, навчання! Всі спільні з Росією навчання теж тепер під питанням. Бо чи дійсно це та країна, якість навчання з якою можна тепер вважати достатньою? Що здобули країни ОДКБ, навчаючись з цією пустишкою?
Всі країни, чиї офіцери навчались в сучасній Росії, мали б перевірити тепер рівень їх знань та розвитку. Бо з ким поведешся, як-то кажуть...
І це ми ще маємо усвідомити перспективи продажу росією власної зброї та військової техніки... Всі вони, як і флагман "Москва" - "утонулі".
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.
19 січня за новим церковним календарем (1 лютого за старим стилем) віряни України згадують преподобного Макарія Великого, відомого автора безлічі духовних бесід і молитов. У народному календарі - Макарів день.
. Цей угодник Божий народився в Єгипті, ...
Гарною новиною є той факт, що російські агенти отримують підозри. Проте важливо не зупинятися на досягнутому та звернути увагу на Верховну Раду, адже там подібних колаборантів дуже багато. Таку думку висловив підполковник ЗСУ, заступник командира 3 ОШБ...