Вся надія Кремля на м'ясо: Путін може вже сьогодні оголосити другу хвилю мобілізації, - ISW

Президент Росії Володимир Путін найближчими днями може оголосити в Росії другу хвилю мобілізації. Серед можливих дат 18 січня, вважає американський Інститут вивчення війни (ISW) у новому звіті.

Аналітики вказали заяву речника Путіна Дмитра Пєскова. Той 17 січня повідомив, що Путін виступить 18 січня з промовою в Санкт-Петербурзі з нагоди 80-ї річниці прориву радянською армією нацистської блокади Ленінграда – міста, в якому народився російський президент.

"Путін полюбляє використовувати символічні дати для звернення до російського народу. Деякі російські провоєнні блогери зазначали, що він скористається цією можливістю, щоб оголосити або мобілізацію, або війну з Україною", – йдеться у звіті.

Фахівці також нагадали, що українська та західна розвідка також неодноразово попереджала про мобілізаційні приготування Путіна, заплановані на середину січня.


Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Непохитний авторитет" заявив що жінок оптимально придушити після використання... А до того роками щось такого ж штибу про війну, про ядерну загрозу, про Путіна, про міжнародні стосунки", - Голобуцький

п’ятниця, 29 вересень 2023, 0:00

"От скажіть, що хочеться зробити із цими істотами? Придушити! Причому душити, не відпускаючи. Спочатку, звісно, хочеться тра*ти, а коли набридне, чи звикли, чи наїлись, далі хочеться придушити нахн, щоб її ніколи не було. І після цього не розмикати пал...

"Тиша" навколо польоту багато про що свідчить: Російський військовий літак прилетів у Пхеньян – ЗМІ

четвер, 28 вересень 2023, 23:54

Цього тижня в Пхеньяні відбувся незапланований рейс російського VIP-літака, який зазвичай використовується для перевезення військових делегацій. Це сталося лише кілька днів після завершення візиту північнокорейського лідера Кім Чен Ина до Росії, де ймо...