
"Іран волає, звертається до Кремля, який зовсім недавно гарантував йому "допомогу і союз у всьому". Аятолла, як і Мадуро, повірив у путінську допомогу — а зараз, готуючись до повалення або смерті, він тремтить і страждає", - пише російський опозиціонер Олександр Нєвзоров у своєму Телеграм-каналі, передають Патріоти України, та продовжує:
"Втім, старий дурень все ще чекає обіцяну Кремлем "червону армію", яка залізною кирзою потопче бунтівників. Але "червона армія" не прийде. Вона дуже зайнята: дохне під Куп'янськом.
Іранська революція, ймовірно, вже перейшла в ту стадію, коли звірства влади будуть провокувати ще більшу лютість повстанців, а потім настане і повний перехід на "мову крові".
Цей важливий момент є в будь-якому заколоті. Важливо лише довести до нього, а далі все повинно розгортатися в повній відповідності з реаліями всіх революцій.
Якщо все піде так, "як слід", протест перейде у фазу впевненого розгрому Стражів та інших опор режиму.
Дуже висока ймовірність, що не просто і не безкровно, але аятолський режим впаде, позбавивши РФ 250 тис. БПЛА на місяць та інших дрібних "радощів".
Втрата Ірану стане для Росії новою катастрофою. Вона, за відчуттям, буде зовсім іншою, ніж венесуельська, але ще більш чутливою".
На те, що українські удари по російській логістиці почнуть впливати безпосередньо на фронт, буде вказувати низка факторів. Зокрема, відбудеться зменшення кількості штурмових дій РФ на лінії боєзіткнення. Таку думку висловив військовий оглядач Денис Поп...
У мережі опублікували відеозапис, на якому росіянин фільмує палаючу російську військову автівку посеред траси. На кадрах видно, що після ураження техніки військові ЗС РФ з речами в руках змушені йти пішки повз автомобілі росіян, а на задньому плані зді...