
Рух спротиву Маріуполя підтверджує удар по базі російських окупантів у селищі Юр'ївка Маріупольського району. Про це повідомляє у Telegram радник мера міста Петро Андрющенко, передають Патріоти України.
Проліт ракети потрапив на камеру очевидців. На кадрах чути звуки, імовірно, вторинної детонації. "Глянь, як палає!" - ділиться одна з дівчат на відео.
Водночас Андрющенко повідомляє про "вивантаження трупів росіян" в сусідньому Нікольському - у будівлі, де окупанти зробили собі "барліг".
"Поранених окупантів з Юр’ївки та Нікольського починають завозити в лікарню інтенсивної терапії (№2 на 17 ЖМР). Готуються "уплотнять" цивільних через велику кількість. "Потерь нет" та "ППО збила усі ракети" заграли новими кольорами", - ділиться Андрющенко.
У Telegram "Спротив Маріуполя" партизани заявляють про перші двадцять "двохсотих" окупантів в Юр’ївці.
Ніколи не було, і от знову: поки Київ не витримує спеки, і його порайонно відключають на кілька годин, міністерство енергетики знову презентує на URC в Гданську чергову енергетичну стратегію. Вас може здивувати, але гігаватоманія — досі наше все. Тому ...
У російському інформаційному просторі розгорілася паніка через те, що українські дрони почали атакувати мобільні вогневі групи ворога в Криму. Але найцікавіше, що ці події беруть свій початок ще з кінця 2025 року, коли Сили безпілотних систем ЗС Україн...