
Підсанкційний блогер Олексій Арестович під час стриму на своєму YouTube-каналі (забороненому в Україні) 10 червня образливо звернувся до українців, передають Патріоти України.
"Мені часто закидають і просто зараз у коментарях закидають, що ви, Арестовичу, зневажаєте українців. Друзі мої, я зневажаю українців, я вам в обличчя кажу, що я вас зневажаю. Ви фуфло, цілковите фуфло, цілковите лайно, яке треба витирати із чобота там десь об сходинку якусь, тому що вляпався, і пішов далі", – сказав він, реагуючи на коментарі глядачів.
У розмові з блогером Олександром Шелестом, який також під санкціями, вони, зокрема, просували наративи російської пропаганди про насадження української мови й нібито заборону говорити російською. "У людини, як казав мій старшина, тільки два вроджені інстинкти: смоктальний і ковтальний. До 18 років треба було б визначитися. Ви визначилися, у вас смоктальний", – заявив він.
Ніколи не було, і от знову: поки Київ не витримує спеки, і його порайонно відключають на кілька годин, міністерство енергетики знову презентує на URC в Гданську чергову енергетичну стратегію. Вас може здивувати, але гігаватоманія — досі наше все. Тому ...
У російському інформаційному просторі розгорілася паніка через те, що українські дрони почали атакувати мобільні вогневі групи ворога в Криму. Але найцікавіше, що ці події беруть свій початок ще з кінця 2025 року, коли Сили безпілотних систем ЗС Україн...