Колишній головнокомандувач ЗСУ Віктор Муженко повідомив, що президент України Володимир Зеленський не хотів його допомоги в Генштабі після повномасштабного вторгнення Росії в Україну. В інтерв'ю Муженко розповів, як після повномасштабного вторгнення приїхав у Генштаб ЗСУ і запропонував свої послуги, передають Патріоти України.
Муженко додав, що він був єдиним генералом із запасу, який самостійно прибув до Генштабу. Решта, за його словами, почали проходити за призовом. «І я включився тоді в роботу, почалися процеси з організації вже опору і відбиття російської агресії», — сказав ексглава Генштабу.
Він додав, що співпрацював із Генштабом до 20-х чисел квітня, тобто близько двох місяців. Муженко зазначив, що пішов через позицію Зеленського. «Тому що мені головнокомандувач сказав, що є бачення президента, що ви не повинні бути на пункті управління», — сказав він про причину свого уходу.
За словами Муженка, головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний не пояснив йому причину позиції президента і припустив, що Зеленський також не пояснював цього Залужному. «Він (Залужний — ред) не пояснював. Чи президент йому пояснював — я не знаю. Я кажу: ну, раз таке бачення — тоді так. Якщо буде потрібно, будь ласка, телефонуйте, я готовий у будь-який час прибути. Якщо потрібна допомога або якась консультація», — сказав він.
За словами Муженка, головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний не пояснив йому причину позиції президента і припустив, що Зеленський також не пояснював цього Залужному. «Він (Залужний — ред) не пояснював. Чи президент йому пояснював — я не знаю. Я кажу: ну, раз таке бачення — тоді так. Якщо буде потрібно, будь ласка, телефонуйте, я готовий у будь-який час прибути. Якщо потрібна допомога або якась консультація», — сказав він.
Економіст та публіцист Вадим Новіков поділився своїм рецептом перебудови економіки України на військові рейки, зазначають Патріоти України. "Уряд запропонував Верховній раді значно підвищити податки для фінансування витрат на війну. В ЗМІ і Інтернеті з...
Ворожі пабліки носять-зловтішаються тезу Стефанчука про те, що до кінця війни не буде демобілізації. “Да паслєднєго укрАінца», оце усе. Але брехня в тому, що вони змішують поняття демобілізації (припинення процесу мобілізації), і звільнення військовосл...