"Ви виділили, які саме люди для вас важливі. Дуже шкода": Настя Каменських остаточно повернулася до російської мови

Українська співачка Настя Каменських, яка вже давно переорієнтувалася на іноземну аудиторію, остаточно повернулася до російської мови в комунікації з підписниками. Нагадаємо, артистка, тепер відома як NK, раніше перевела свій Instagram-акаунт на іспанську мову, однак останні дописи написані англійською та продубльовані російською, зазначають Патріоти України.

В одному з них вона бажає підписникам "йти за своїм планом і не вибачатися за це": "Я бажаю вам кохання - не гучного, а справжнього. Бажання жити, бажання відчувати, бажання створювати свій світ так, як відгукується саме вам. Щоб вистачало сил радувати себе, вибирати себе, йти за своїм планом і не вибачатися за це. Щоб було місце мріям і сміливості їх здійснювати. Зрештою, не гірлянди створюють світло - а ми. Зсередини".

У коментарях знайшлося місце як і привітанням співачки, так і засудженню за те, що вона повернулася до комунікації російською:

"Корчила з себе патріотку і нарешті показала, хто вона насправді".

"Чому ти пишеш російською?"

"До останнього хотілося вірити у вашу адекватність, але писати російською і англійською - це такий жест промовистий. Ви виділили, які саме люди для вас важливі. Дуже шкода".

Як відомо, Настя Каменських (NK) вже кілька років цілеспрямовано працює над тим, щоб завоювати міжнародну аудиторію. Ще до початку повномасштабнтого вторгенння вона інтегрувала латинські музичні мотиви у свої релізи.

Після великого нападу на Україну артистка заявила, що навіть не допускає можливості продовжувати співати російською. Саме через це згодом мережу обурив фрагмент її виступу у США, де вона співала старі пісні та казала, що "існує одна мова, яку всі розуміють, це - любов".

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Вас може здивувати, але гігаватоманія — досі наше все - Lana Zerkal

п’ятниця, 26 червень 2026, 21:42

Ніколи не було, і от знову: поки Київ не витримує спеки, і його порайонно відключають на кілька годин, міністерство енергетики знову презентує на URC в Гданську чергову енергетичну стратегію. Вас може здивувати, але гігаватоманія — досі наше все. Тому ...

Рішення російського командування спровокувало полювання на власні мобільні вогневі групи: Чому істерять Z-воєнкори й де зараз найгарячіше, - Злий Одесит

п’ятниця, 26 червень 2026, 15:28

У російському інформаційному просторі розгорілася паніка через те, що українські дрони почали атакувати мобільні вогневі групи ворога в Криму. Але найцікавіше, що ці події беруть свій початок ще з кінця 2025 року, коли Сили безпілотних систем ЗС Україн...