Вибух на БАМ у Бурятії: Ексспівробітник СБУ спрогнозував, яку ще залізницю у РФ можуть підірвати

Напередодні СБУ здійснили потужну спецоперацію у Північномуйському тунелі ім. Бессолова в Бурятії, який слугує залізничним сполученням РФ з КНР. Згодом це може статися на ділянках, які Росія застосовує для співпраці з Північною Кореєю. Про це сказав ексспівробітник СБУ Іван Ступак в інтерв'ю у межах проєкту "Ремарки", передають Патріоти України.

Які є потенційні цілі

На думку Ступак, виникає резонне запитання: де ще можна влаштувати такого типу спецоперацію? Слід пам'ятати, що Російської Федерації співпрацює з Північною Кореєю. На тому напрямку також є подібні вузькі ділянки.

"Росіяни не ідіоти, вони міркують, які наступні кроки будуть робити українські спецслужби. Шлях сполучення з Північною Кореєю можливо і був першим на олівці спецслужб, але через посилену охорону зараз не вдалося ним скористатися і підірвати", – припускає колишній співробітник СБУ.

Можливо, продовжує він, це станеться дещо пізніше в іншій локації або інших залізничних маршрутах. Наприклад, посеред Уральських гір також можуть підірвати цей ешелон.

"Є багато ділянок, де потяг загальмовує, там можна підірвати й зруйнувати. Я думаю, що ці люди якщо це зробили, то можуть і в іншій локації зробити такі підриви", – сказав Ступак.

Джерело: ТСН.ua
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Народні прикмети на 5 березня. Що треба зробити городникам

вівторок, 5 березень 2024, 7:05

5 березня за новим стилем (18 березня за старим) - день пам'яті священномученика Конона Мандонського. У народному календарі - Конон Городник. Цей угодник Божий народився на початку III століття, в Назареті. Був добрим і простодушним християнином, вів ...

Міст Путіна під загрозою: У Керчі пролунали потужні вибухи

вівторок, 5 березень 2024, 2:06

Напередодні церемонії перепризначення кремлівського диктатора на посаду, що запланована на 17 березня, Путін особливо чуттєвий до дошкульних ударів по своєму престижу. У ніч на 5 березня в районі Керчі пролунали вибухи. Рух Керченським мостом перекрито...