
Схоже, що кремлівський режим не має наміру змінювати свою агресивну мілітаристську політику, і вже готує нове «гарматне м’ясо» для майбутніх загарбницьких війн. Як повідомляє TheInsider, у Нижньому Новгороді першокласників школи № 172 вирішила змусити йти на лінійку з нагоди 1 вересня у військовій формі, передають Патріоти України.
При цьому, як це зазвичай буває у РФ, видана форма виявилася дітям зовсім не за розміром. «Видали військову форму всім, навіть дівчаткам, яка на сто розмірів більша, і змушують так йти на лінійку 1 вересня», — нарікають батьки майбутніх школярів.
В адміністрації навчального закладу коментувати дану ініціативу відмовилися, перенаправивши всі запитання до департаменту освіти, де заявили, що діти, яким видали форму, можливо, навчатимуться у «кадетському» класі.
«Кожна школа визначає той клас, на базі якого у кінцевому підсумку буде складатися кадетський клас. Тут я не можу точно відповісти, але, можливо, рішенням батьківського, громадського та педагогічного колективу на базі даного класу формуватиметься кадетський клас», — пояснили посадовці, додавши, що, якщо форма комусь не пасує, її слід просто «підігнати».

Поява ворожих танків на полі бою в умовах щільного вогневого ураження стала рідкісним явищем, тому кожна така машина стає пріоритетною ціллю для українських захисників, зазначають Патріоти України. Як повідомляє Цензор.НЕТ, аеророзвідники та оператори ...
Багато українців чули слово "оболонь" через назву відомого пива або району Києва, однак справжнє значення набагато давніше. У народній мові так називали особливі заплавні луки біля річок, які мали важливе значення для сільського господарства, зазначают...