Бійці 45-ї окремої артилерійської бригади ЗСУ, а саме протитанкісти 87 дивізіону на напрямку Сватове-Кремінна знищили черговий новітній танк Т-90М "Прорыв" російських окупаційних військ – відео "демілітаризації" російської машини опубліковане на сторінці бригади у Facebook.
"Виявили ціль, знерухомили, а потім добили" – так прокоментували знищення ворожого танка в бригаді, яке через низку моментів насправді можна назвати доволі цікавим.
Так, по-перше, російський танк було уражено з російського ж протитанкового ракетного комплексу, а саме ПТРК "Корнет" – нашим військовим вдалося підбити ворожий танк, екіпаж якого втік після пострілу.
Далі до утилізації танка залучили безпілотник, який скинув на Т-90М "Прорыв" два саморобних "коктейлів "Молотова", щоб ворог гарантовано не міг його вже ніколи відновити.
На те, що українські удари по російській логістиці почнуть впливати безпосередньо на фронт, буде вказувати низка факторів. Зокрема, відбудеться зменшення кількості штурмових дій РФ на лінії боєзіткнення. Таку думку висловив військовий оглядач Денис Поп...
У мережі опублікували відеозапис, на якому росіянин фільмує палаючу російську військову автівку посеред траси. На кадрах видно, що після ураження техніки військові ЗС РФ з речами в руках змушені йти пішки повз автомобілі росіян, а на задньому плані зді...