Головне управління розвідки Міністерства оборони України перехопило розмову, в якій російський військовий висловлює готовність до канібалізму через брак харчів на Запорізькому напрямку, передають Патріоти України з посиланням на повідомлення ГУР Міноборони в Facebook.
“Нова серія хоррору з позицій російських військ на Запоріжжі. Через брак харчів окупанти гострять ножі та готуються їсти поплічників “помолодше”, - йдеться у повідомленні розвідників.
На оприлюдненому записі чути, як окупант висловлює готовність вбити товариша і каже, що вони з поплічниками шукають когось молодого.
“Я ножі нагострив, мені байдуже, кого різати, жерти хочу”, - заявляє росіянин.
Слід зазначити, що канібалізм стає звичною практикою серед російських солдатів.
Наприклад, у червні цього року стало відомо, що військовослужбовець 68-ї мотострілецької дивізії ЗС РФ впродовж двох тижнів їв свого побратима.
ГУР нагадує: російських військовополонених в Україні годують тричі на день. Для добровільної здачі в полон можна написати у бот проєкту “Хочу жить”.
На те, що українські удари по російській логістиці почнуть впливати безпосередньо на фронт, буде вказувати низка факторів. Зокрема, відбудеться зменшення кількості штурмових дій РФ на лінії боєзіткнення. Таку думку висловив військовий оглядач Денис Поп...
У мережі опублікували відеозапис, на якому росіянин фільмує палаючу російську військову автівку посеред траси. На кадрах видно, що після ураження техніки військові ЗС РФ з речами в руках змушені йти пішки повз автомобілі росіян, а на задньому плані зді...