"Виглядає як психічна атака... Дати правильну оцінку цьому неможливо": У ЗСУ розповіли про самовбивчу тактику наступу росіян на Авдіївку, котрою намагаються виснажити українських захисників (відео)

ЗС РФ, війна, Україна, фото

Офіцер 59-ї бригади Сергій Цехоцький сказав, що українські військові постійно перебувають під тиском артилерії, піхоти і дронів ворога. Обстріли проводяться як удень, так і вночі.

Під Авдіївкою росіяни штурмують позиції українських військ клином зліва, справа, а також почали наступати "в лоб". Про це розповів Сергій Цехоцький, офіцер 59-ї окремої мотопіхотної бригади імені Якова Гандзюка ЗСУ в інтерв'ю "Радіо Свобода".

За його словами, це схоже на психічну атаку. Ситуація поруч з Авдіївкою залишається неспокійною, оскільки атаки окупантів постійно тривають.

"На всіх напрямках вони тиснуть, роблять спроби захоплення. Зараз вони більш широким клином зліва, справа штурмують. І плюс почали штурмувати "в лоб" саму Авдіївку", — сказав він.

Цехоцький також заявив, що інтенсивність російських штурмів може відрізнятися. Але українські військові постійно перебувають під тиском артилерії, піхоти і дронів ворога. Обстріли проводяться як удень, так і вночі.

Офіцер ЗСУ вважає, що політичне керівництво РФ ставить завдання військовим, щоб ті взяли Авдіївку до певної дати і навіть знищити все, що там є. Саме тому в росіян така тактика.

"Дати правильну оцінку цьому неможливо", — сказав Цехоцький.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Ліха бєда начало": Чорноморський флот почав тікати до Каспійського моря, – Коваленко

понеділок, 27 травень 2024, 17:48

Військово-політичний оглядач Олександр Коваленко зазначив, що єдиним варіантом для росіян врятувати свої кораблі — вивести їх у Каспійське море. Однак їхня присутність значно збільшить ударний потенціал РФ у регіоні. . Росія перемістила ще недобудован...

У селі грандіозний ювілей — 200-ліття церкви!

понеділок, 27 травень 2024, 17:40

Сокровенне. Найбільше всі ми разом узяті, українська держава в цілому, завинили перед нашими славними жіночками колгоспницями, котрі все своє нужденне життя гнули спину в буряківничих ланках. На наших джуринських, у тому числі, подільських ланах і крут...