
Мешканець РФ зняв відео в одному із селищ Курської області, де порівнює види в цьому населеному пункті з кадрами зі всесвітньо відомої постапокаліптичної франшизи STALKER. Відповідні кадри розмістив український журналіст Андрій Цаплієнко у своєму Telegram, передають Патріоти України.
"Селище Веселе. Гра STALKER. Тільки все вживу", — сказав невідомий чоловік, який знімав відео.
На кадрах помітно, що низка будинків, автобусна зупинка та інші будівлі зазнали серйозних руйнувань. Невідомий проходить поміж будівлями та показує загальні масштаби знищеного майна у селищі Веселе.

"Росіяни дивуються, що населений пункт в Курській області дуже схожий на наповнення комп'ютерної гри, зробленої в Україні", — пише Цаплієнко та додає, що сам населений пункт знаходиться поза межами території, яка перебуває під контролем українських сил у Курській області.
Журналіст додає, що значна частина руйнувань "сталася через обстріли російської важкої зброї, коли українська армія спробувала зайняти цей населений пункт".
Російське командування в смузі своєї 36-ї загальновійськової армії (ЗВА) угрупування військ (УВ) «Восток» прагне запобігти подальшому просування передових підрозділів ЗСУ у бік дороги Гуляйполе — Велика Новосілка, а також, по можливості, відновити поло...
За оцінкою української влади, Росія утримує близько 7 тисяч українських військовополонених, натомість Україна утримує понад 4 тисячі російських полонених. 1.Від Маріуполя до полону: останній бойовий виїзд . 2.Понад 600 днів пекла: Волноваха, Мордовія ...