Вина Достоєвського в нашій війні майже непомітна на тлі вини Бодрова-молодшого, - історик

"Традиційний український срач: хто ж винний у війні – Грозний, Достоєвський, 100500 алкоголіків з дідами на палках чи Путін? Але сама постановка питання абсурдна. У ланцюзі однаково важливі усі ланки. Неважливо, яка розірветься – перша, середня чи остання. Достатньо порватись одній – впаде весь ланцюг", - пише історик Сергій Громенко на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", передають Патріоти України, та продовжує:

"Тому винуваті всі, хто копав «російську колію» – від першого архітектора Боголюбського до останнього (сподіваюся, дійсно останнього) Путіна, від суздальських літописців до Мединського, ну і всі рядові копачі теж, які спускали тятиви луків та тиснули на гачки калашів.

Міра цієї вини, зрозуміло, неоднакова, це ще Нюрнберзький трибунал розумів. Путін винуватий більше за всіх (і тому, що віддав наказ про напад, і тому, що міг цього не робити).

А вина Достоєвського майже непомітна на тлі вини Бодрова-молодшого. Але безглуздо думати, що існує якийсь один-єдиний винуватець. І шкода, що розуміння цього приходить так повільно".

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Огляд карти бойових дій за 21 травня 2024 року - Злий Одесит

вівторок, 21 травень 2024, 20:03

Сьогодні 21 травня триває 817 доба повномасштабної війни України з РФ. Ворог продовжує заявляти, що Роботине знаходиться під окупацією. . Що насправді відбувається в селі Роботине? Путін видав новий наказ — захопити до кінця літа Старомайорське, Ур...

Такер Карлсон після інтерв'ю з Путіним став ведучим програми на пропагандистському телеканалі у РФ

вівторок, 21 травень 2024, 19:59

Американський пропагандист Такер Карлсон, який взяв інтерв'ю в російського диктатора Володимира Путіна, став ведучим шоу Tucker на пропагандистському телеканалі Россия 24. Про це повідомив Інститут масової інформації у вівторок, 21 травня, передають Па...