
"Традиційний український срач: хто ж винний у війні – Грозний, Достоєвський, 100500 алкоголіків з дідами на палках чи Путін? Але сама постановка питання абсурдна. У ланцюзі однаково важливі усі ланки. Неважливо, яка розірветься – перша, середня чи остання. Достатньо порватись одній – впаде весь ланцюг", - пише історик Сергій Громенко на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", передають Патріоти України, та продовжує:
"Тому винуваті всі, хто копав «російську колію» – від першого архітектора Боголюбського до останнього (сподіваюся, дійсно останнього) Путіна, від суздальських літописців до Мединського, ну і всі рядові копачі теж, які спускали тятиви луків та тиснули на гачки калашів.
Міра цієї вини, зрозуміло, неоднакова, це ще Нюрнберзький трибунал розумів. Путін винуватий більше за всіх (і тому, що віддав наказ про напад, і тому, що міг цього не робити).
А вина Достоєвського майже непомітна на тлі вини Бодрова-молодшого. Але безглуздо думати, що існує якийсь один-єдиний винуватець. І шкода, що розуміння цього приходить так повільно".
Ніколи не було, і от знову: поки Київ не витримує спеки, і його порайонно відключають на кілька годин, міністерство енергетики знову презентує на URC в Гданську чергову енергетичну стратегію. Вас може здивувати, але гігаватоманія — досі наше все. Тому ...
У російському інформаційному просторі розгорілася паніка через те, що українські дрони почали атакувати мобільні вогневі групи ворога в Криму. Але найцікавіше, що ці події беруть свій початок ще з кінця 2025 року, коли Сили безпілотних систем ЗС Україн...