"Виникло відчуття, що ми працюємо": Спікер "держради Криму" забув вимкнути мікрофон і озвучив цікаві речі (відео)

Так званий «голова держради» у тимчасово окупованому РФ Криму Володимир Константинов, йдучи на перерву, забив вимкнути свій мікрофон і випадково наговорив у нього зайвого. Відповідне відео було оприлюднено у соцмережах, передають Патріоти України.

На ньому чути, як спікер ділиться зі своїм заступником Юхимом Фіксом враженнями від засідання, щиро дивуючись, що вони, нарешті, спромоглися «попрацювати».

— Слухай, виникло відчуття, що ми працюємо, — здивувався Константинов.

— Так. Нічого собі! Пашемо, — погодився з ним Фікс, після чого обидва посіпаки кремлівського режиму пішли відпочивати.


Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Головне, щоб голову сонце не напекло : Очільник ВР енергійно спростував інформацію про "канікули" парламенту

середа, 24 липень 2024, 13:30

Українцям не треба доводити, як важко працювати в округах вміють нардепи. Колоніальний загар завжди видає тих, хто провів "літо в полі", як то кажуть з народом, а не в напівмороку пильних кабінетів напрацьовував нудні папірці для унормування життя держави

Несуться до прірви

середа, 24 липень 2024, 12:30

Коли політики з авторитарними замашками вирішують стати «великими диктаторами», вони мають памʼятати: це шлях, який вимагає чималого хисту. Бажання, хитрості, підлості і жорстокості – мало. Суспільство чинить спротив. Якщо не вмієш подолати – зупинись ...