
У місті Березники Пермського краю РФ ввечері 2 жовтня на території філії Азот АТ ОХК Уралхім місцеві жителі зафіксували два потужні вибухи. Про це пише Telegram-канал Astra, передають Патріоти України.
Підприємство підтвердило інцидент, проте уточнило, що йдеться нібито про короткочасну зупинку технологічного процесу. «Постраждалих немає. Загроз екологічної ситуації немає. Наразі завод працює у штатному режимі», — йдеться у повідомленні.
Місцеві Telegram-канали з посиланням на МНС писали, що причиною міг стати вибух холодильної установки в одному із цехів. Загрози БпЛА у місті не оголошували, пише Astra.
Завод Азот є найбільшим виробником азотних добрив у Росії та єдиним постачальником низки хімічних продуктів: вищих аліфатичних амінів, натрієвої селітри та кристалічного нітриту натрію. Він випускає аміак, карбамід та аміачну селітру, які мають подвійне призначення — використовуються у сільському господарстві та при виробництві вибухових речовин. 2024 року підприємство звітувало про рекордні обсяги виробництва — понад 2,3 млн тонн продукції.
Родичі військовослужбовців 108-ї бригади ТРО стверджують, що їхні рідні перебувають на позиціях понад 150 днів. . Вони розповідають Радіо Свобода про неможливість виходу бійців з позицій, відсутність ротацій та голод. Військовослужбовці змушені пити і...
Українські Карпати ховають безліч унікальних куточків, краса яких часто здається нереальною. Днями справжнім хітом у соціальних мережах став опис одного з таких маршрутів Чорногірським хребтом, зазначають Патріоти України. Про це розповіла користувачка...