Висновки щодо "ракетної дуелі", яка сталася за ці дні, - Serg Marco

За останній тиждень-два українськими ракетними військами були вражено багато "жирних" цілей. Це і "Василь Бабах", і кілька ударів по Зміїному, і знищення кількох складів боєкомплекту, і ще низка цілей, що не потрапили до загального зведення.

Своєрідним поштовхом стало надходження ракет "Гарпун" і американських РСЗВ. Отримавши нове озброєння, наші ракетники почали планово опрацьовувати ті цілі, якими не вдавалося дістати раніше. У хід до речі йшли не лише "Гарпуни" та М142/М270, там і Точки добре прилетіли, і не тільки.

Судячи з відповіді РФ, їхнім ракетним військам завдання було поставлено в стилі "Эй, слыш, а ну ударьте в ответ, покажите кто тут папка", не морочаючись у пріоритетах, розвідданих, та іншому. Просто "показати силу".

Результат дуже різний. Українці реально знищили кілька складів та накрили кілька штабів управління військ. Росіяни змогли лише вкотре вразити світ тупою жорстокістю, знищивши кілька цивільних об'єктів, вбивши цивільних і витративши ракети вартістю сотні мільйонів доларів з дивною ефективністю.

Причому не треба думати, що вони не усвідомилювали, що результат буде саме таким. Тому що коли ти пускаєш по великому місту ракетою що створена в 60-х роках, у якої точність +- пара стадіонів, то розумієш що росіяни знали що ця ракета, це виключно зброя тероризму.

На жаль, треба визнати, що таких випадків ставатиме все більше. Чим більше ми їх знищуватимемо, чим ефективніше працюватиме натовська зброя - тим частіше Росія використовуватиме звичайний тероризм, для залякування мирного населення.

Джерело

Опублікував: Андрій Савчук
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Мєдвєдєв сьогодні прямо озвучив погрозу атакувати АЕС на території Європи", - Голобуцький

субота, 13 серпень 2022, 0:00

"До обстрілів Запорізької АЕС як невербальної складової нового меседжу Кремля для союзників додався вже і вербальний складник. Мєдвєдєв сьогодні прямо озвучив погрозу атакувати АЕС на території Європи: "Не следует забывать, что и в Европейском союзе ес...

Встановлено особисті дані 1000 російських генералів та офіцерів, знищених захисниками України, починаючи з 24 лютого, - Бутусов

п’ятниця, 12 серпень 2022, 20:33

Важливий орієнтир. Сьогодні згідно з даними публічного моніторингу російських соцмереж та трофейними документами автори проекту Killed in Ukraine встановили особисті дані рівно 1000 російських генералів та офіцерів, знищених захисниками України починаю...