
Надверчір суботи, 23 вересня, на тимчасово окупованих територіях України, а саме – на півдні пролунали вибухи. «Бавовна» прилетіла до російських окупантів у захоплені ними Бердянськ та Токмак Запорізької області. Зокрема, о 18:03 мер Мелітополя Запорізької області Іван Федоров повідомив, що у Токмаку пролунав вибух, передають Патріоти України.
«В Токмаку у окупантів вже другий день «дискотека». Мешканці повідомляють про кілька гучних вибухів. Чекаємо подробиць від Генштабу», – написав мер.
Далі він додав, що естафету від Токмака приймає Бердянськ. «Мешканці міста повідомляють, що гучний вибух було чути у всіх районах», – повідомив Федоров.
Начальниця Бердянської міської військової адміністрації Вікторія Галіціна підтвердила цю інформацію. Вона заявила, що вибух було чути у всіх районах підопічного їй міста. «Містяни повідомляють про вибух у місті. Уточнюємо інформацію і сподіваємося на хороші новини», – написала Галіцина.
Британський прем’єр Кір Стармер оголосив про відставку. Цей крок не став геть несподіваним: його лейбористська партія перебуває в глибокій кризі. За два роки після впевненої перемоги на виборах лейбористи втратили підтримку британців. Багато однопартій...
Як на мене ... . "тАвАриСЧ" зюганов, явно з наполегливої підказки кремля видав "експромт" про "изьятие банковских вкладов населения". . Я цілком розумію, що потенційна сума у більше як 60 трильонів "фублів" заощаджень російських громадян суттєво муля...