
Надверчір суботи, 23 вересня, на тимчасово окупованих територіях України, а саме – на півдні пролунали вибухи. «Бавовна» прилетіла до російських окупантів у захоплені ними Бердянськ та Токмак Запорізької області. Зокрема, о 18:03 мер Мелітополя Запорізької області Іван Федоров повідомив, що у Токмаку пролунав вибух, передають Патріоти України.
«В Токмаку у окупантів вже другий день «дискотека». Мешканці повідомляють про кілька гучних вибухів. Чекаємо подробиць від Генштабу», – написав мер.
Далі він додав, що естафету від Токмака приймає Бердянськ. «Мешканці міста повідомляють, що гучний вибух було чути у всіх районах», – повідомив Федоров.
Начальниця Бердянської міської військової адміністрації Вікторія Галіціна підтвердила цю інформацію. Вона заявила, що вибух було чути у всіх районах підопічного їй міста. «Містяни повідомляють про вибух у місті. Уточнюємо інформацію і сподіваємося на хороші новини», – написала Галіцина.
Ніколи не було, і от знову: поки Київ не витримує спеки, і його порайонно відключають на кілька годин, міністерство енергетики знову презентує на URC в Гданську чергову енергетичну стратегію. Вас може здивувати, але гігаватоманія — досі наше все. Тому ...
У російському інформаційному просторі розгорілася паніка через те, що українські дрони почали атакувати мобільні вогневі групи ворога в Криму. Але найцікавіше, що ці події беруть свій початок ще з кінця 2025 року, коли Сили безпілотних систем ЗС Україн...