
На Донеччині військові 81-ї окремої аеромобільної Слобожанської бригади ДШВ взяли в полон двох громадян Китаю. Про це повідомили у пресслужбі бригади, а також джерела Української правди в Силах оборони, передають Патріоти України.
Зазначається, що громадяни КНР перебували на боці ворога — в зоні бойових дій, озброєні, у складі підрозділу російських окупаційних військ. Наразі з полоненими працюють українські правоохоронці, проводячи необхідні процесуальні дії.
За інформацією джерел УП, згадки про участь громадян КНР у війні на боці Росії з’являлися в радіоперемовинах російських військових на Сіверському напрямку вже кілька тижнів. Проте лише після захоплення в полон перших китайців ці дані отримали підтвердження.
8 квітня президент Володимир Зеленський повідомив, що Сили оборони України взяли в полон у Донецькій області двох громадян Китаю, які воювали в складі російської армії. За словами президента, ЗСУ вступили в бій з шістьма китайцями у Донецькій області в межах населених пунктів Тарасівка і Білогорівка, після чого двох взяли у полон.
Очільник МЗС Андрій Сибіга зазначив, що міністерство закордонних справ України викликало тимчасового повіреного у справах Китаю через участь громадян країни у війні Росії проти України на боці РФ.
Ніколи не було, і от знову: поки Київ не витримує спеки, і його порайонно відключають на кілька годин, міністерство енергетики знову презентує на URC в Гданську чергову енергетичну стратегію. Вас може здивувати, але гігаватоманія — досі наше все. Тому ...
У російському інформаційному просторі розгорілася паніка через те, що українські дрони почали атакувати мобільні вогневі групи ворога в Криму. Але найцікавіше, що ці події беруть свій початок ще з кінця 2025 року, коли Сили безпілотних систем ЗС Україн...