Вже не старий радянський мотлох "Уралвагонзаводу": Як в Україні використовують трофейні танки Т-62 (фотофакти)

Процес переробки Т-62 на БМПТ

Українські військові затрофеїли десятки старих Т-62. Проте на них ставлять башту БМП-2, щоб зробити новий клас машин, які можуть виявитися ефективними на полі бою ніж спромоглися зробити у путіна.

Коли в армії РФ почали закінчуватися сучасні танки, вони почали перекидати в Україну застарілі Т-62. Спочатку їх використовували в основному на півдні. Українська армія почала захоплювати старі танки, але, окрім цього, знайшла для них застосування. Про це повідомляє Forbes.

Застарілі танки зі 115-мм гарматою та старою оптикою не змогли призупинити український наступ минулого літа. Проте ЗСУ знайшли варіант, як їх ефективніше використовувати. З частини Т-62 робили броньовані ремонтно-евакуаційні машини, а з іншої — нові машини підтримки під назвою "БМПТ-62".

Із танка зняли башту для того, щоб на корпус встановити башту з БМП-2. Гармата матиме калібр 30 мм, проте разом зі 100-мм бронею може бути ефективною, бо БМП-2 має незначне бронювання. БМПТ-62 має менше простору всередині, але дасть захист піхоті.

БМПТ "Термінатор" ЗС РФТакож у виданні зазначають, що в РФ є БМПТ "Термінатор" на базі Т-72, який інколи видно на фронті. Проте чи стане українська розробка кращою, залежатиме від застосування машини. На думку автора, найкращим варіантом для БМПТ буде застосування разом із традиційними БМП і танками. БМП захищатиме піхоту, яка захищає танки, а танки захищають піхоту. БМПТ можуть стати ще одною ланкою в ланцюжку взаємопідтримки.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

ЗСУ озброять дистанційно-керованими турелями "ШаБля"

понеділок, 25 вересень 2023, 5:00

Міністерство оборони України допустило до експлуатації в ЗСУ перший дистанційно-керований бойовий модуль «ШаБля». . Про це у п’ятницю 22 вересня повідомили на сайті оборонного відомства. . Ця турель може бути оснащена різною зброєю та встановлюватися...

Збройні сили знищили МТ-ЛБ з корабельною установкою А-22 "Огонь"

понеділок, 25 вересень 2023, 0:55

Збройні сили України знищили першу російську МТ-ЛБ з пусковими установками радянського вогнеметно-запалювального корабельного комплексу А-22 “Огонь”. . Відповідні фотографії оприлюднили в соціальних мережах. . Повідомляється, що бойова машина була зн...