
Українські військові затрофеїли десятки старих Т-62. Проте на них ставлять башту БМП-2, щоб зробити новий клас машин, які можуть виявитися ефективними на полі бою ніж спромоглися зробити у путіна.
Коли в армії РФ почали закінчуватися сучасні танки, вони почали перекидати в Україну застарілі Т-62. Спочатку їх використовували в основному на півдні. Українська армія почала захоплювати старі танки, але, окрім цього, знайшла для них застосування. Про це повідомляє Forbes.
Застарілі танки зі 115-мм гарматою та старою оптикою не змогли призупинити український наступ минулого літа. Проте ЗСУ знайшли варіант, як їх ефективніше використовувати. З частини Т-62 робили броньовані ремонтно-евакуаційні машини, а з іншої — нові машини підтримки під назвою "БМПТ-62".
Із танка зняли башту для того, щоб на корпус встановити башту з БМП-2. Гармата матиме калібр 30 мм, проте разом зі 100-мм бронею може бути ефективною, бо БМП-2 має незначне бронювання. БМПТ-62 має менше простору всередині, але дасть захист піхоті.

Поява ворожих танків на полі бою в умовах щільного вогневого ураження стала рідкісним явищем, тому кожна така машина стає пріоритетною ціллю для українських захисників, зазначають Патріоти України. Як повідомляє Цензор.НЕТ, аеророзвідники та оператори ...
Багато українців чули слово "оболонь" через назву відомого пива або району Києва, однак справжнє значення набагато давніше. У народній мові так називали особливі заплавні луки біля річок, які мали важливе значення для сільського господарства, зазначают...