
Українські військові затрофеїли десятки старих Т-62. Проте на них ставлять башту БМП-2, щоб зробити новий клас машин, які можуть виявитися ефективними на полі бою ніж спромоглися зробити у путіна.
Коли в армії РФ почали закінчуватися сучасні танки, вони почали перекидати в Україну застарілі Т-62. Спочатку їх використовували в основному на півдні. Українська армія почала захоплювати старі танки, але, окрім цього, знайшла для них застосування. Про це повідомляє Forbes.
Застарілі танки зі 115-мм гарматою та старою оптикою не змогли призупинити український наступ минулого літа. Проте ЗСУ знайшли варіант, як їх ефективніше використовувати. З частини Т-62 робили броньовані ремонтно-евакуаційні машини, а з іншої — нові машини підтримки під назвою "БМПТ-62".
Із танка зняли башту для того, щоб на корпус встановити башту з БМП-2. Гармата матиме калібр 30 мм, проте разом зі 100-мм бронею може бути ефективною, бо БМП-2 має незначне бронювання. БМПТ-62 має менше простору всередині, але дасть захист піхоті.

У мережі опублікували відеозапис, на якому росіянин фільмує палаючу російську військову автівку посеред траси. На кадрах видно, що після ураження техніки військові ЗС РФ з речами в руках змушені йти пішки повз автомобілі росіян, а на задньому плані зді...
Кривавий некчема ще до 2022 року був переконаний, що назавжди увіковічив своє їм'я в ряду російських правителів як "кримський" - співставним з Катериною II, принаймні... Однак КГБ-шному третьорозряднику за здібностями хотілося стати другим Сталіним...