Старша донька Олі Полякової Марія в новому випуску програми 33 питання від Люкс ФМ також розповіла, що з'їхала від батьків і зараз проживає у квартирі бабусі у Києві, передають Патріоти України.
«У мене немає такого, щоб батьки давали гроші. Я працюю. Я — блогерка. Багато зараз реклами в TikTok та Instagram. Ефіри веду. У TikTok більше заробляю (півмільйона підписників)», — зазначила 19-річна Марія, яка у 2023 році вступила до музичного коледжу Берклі у Бостоні.
«Скільки вдається заробити?», — уточнив ведучий. «Так, щоб вистачало на поїздки в таксі», — сказала Маша. «Ну 100 тисяч гривень десь заробляєш?», — перепитав Євген Фешак. «Можливо, десь так і є», — відповіла Маша Полякова. Дівчина також зізналася, що в неї в гаманці завжди є 100 доларів. «Про всяк випадок. Ці гроші я не витрачаю. Запасна штука», — сказала Маша і додала, що нещодавно купила ігрову приставку.
Російські військові окупували село Вовче Покровського району Донецької області. Про це повідомляють аналітики проєкту DeepState, передають Патріоти України. "Ворог захопив Вовче та просунувся в Яснобродівці, Красногорівці, біля Діброви та Желанного", ...
27 липня за новим церковним календарем (9 серпня за старим) - день пам'яті великомученика Пантелеймона, цілителя. За старим календарним стилем - день пам'яті святих отців шести Вселенських соборів і преподобного Стефана Махрищського. . Пантелеймон нар...