З архіву ПУ. Біологічна зброя: Нобелівський лауреат заявив про штучне походження COVID-19

Вчений не вірить, що коронавірус пішов від диких тварин на ринку в китайському місті Ухань.

Люк Монтаньє

Французький вірусолог, нобелівський лауреат Люк Монтаньє висловив теорію про те, що новий тип коронавірусної інфекції розробили в лабораторії в Китаї. Про це він розповів телеканалу CNEWS, передають Патріоти України у квітні 2020 року.

Він зазначив, що не вірить, що коронавірус пішов від диких тварин на ринку в китайському місті Ухань. «Це гарна легенда, це неможливо. Вірус вийшов з лабораторії в Ухані», – сказав він.

Монтаньє заявив, що ця лабораторія спеціалізується на коронавірусі з 2000-х років. Він розповів, що разом зі своїм колегою математиком Жан-Клодом Перезом проаналізував послідовність генома нового типу коронавірусу.

Вірусолог зазначив, що в подібних висновках вони були не першими. За його словами, індійські дослідники намагалися опублікувати роботу, в якій заявляли, що в цей геном вставили частину вірусу імунодефіциту людини, ймовірно, щоб зробити вакцину проти ВІЛ.

Напередодні телеканал Fox News з посиланням на джерела повідомляв, що перший, хто заразився коронавірусом працював в одній з лабораторій міста Ухань, яке потім стало епіцентром захворювання. Співрозмовники телеканалу відзначали, що вірус не був біологічною зброєю. Він виник в результаті спроб КНР перевершити США в напрацюваннях щодо виявлення вірусів і боротьбі з ними.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Хіти тижня. "Той факт, що Медведчук пішов до ГПУ, а не виїхав за межі України ще до допиту, означає, що все вже пішло за гіршим сценарієм", - політтехнолог Голобуцький

понеділок, 17 травень 2021, 4:00

"Отже, Медведчук все ж спокійно вийшов з ГПУ своїм ходом, а не його акуратно вивезли до СІЗО СБУ. «Вручення особисто Медведчуку в ГПУ клопотання про попереджувальний захід у вигляді утримання під вартою» - це взагалі ні про що. Та й взагалі той факт, щ...

Хіти тижня. "Вчера и Офис Генпрокурора, и СБУ с треском проиграли. Сами себя публично макнули в… сами понимаете что", - Володимир Фесенко

понеділок, 17 травень 2021, 2:00

"И снова о Медведчуке. Он вчера вечером наконец вышел из подполья и даже пришел в Генпрокуратуру (в окружении группы поддержки). Кстати, отмечу, что здесь Виктор Владимирович повторил методику Петра Алексеевича. И это опять сработало", - пише політолог...