З архіву ПУ. Будьте здорові! Лікарі заявили про шкоду популярного салату

Змішування цих продуктів може спровокувати утворення солей, які можуть негативно позначитися на роботі нирок і печінки.

Салат, до складу якого входять огірки та помідори, може нашкодити організму. Про це заявили медики, передають Патріоти України з посиланням на іноземні ЗМІ.

Лікарі відзначають, що огірки і помідори окремо один від одного мають безліч корисних властивостей, але їх поєднання виявиться, як мінімум, марним.

За словами викладача інституту фітнесу Ігоря Морміля, вживання салату, що поєднує огірки і помідори призводить до того, що організм не засвоїть вітамін С. Вся справа в тому, що в помідорах є цей антиоксидант, а ось огірки містять компонент аскорбіназу, що розщеплює вітамін С.
"Скільки б не говорили про користь огірків і помідорів, але ці два продукти краще не змішувати. Такий овочевий салат буде в кращому випадку даремним", - зазначив лікар.
Крім того, огірки і помідори засвоюються по-різному, а це значить, що один з овочів може перетравитися, а інший почне бродити в травному тракті. Це може несприятливо позначитися на мікрофлорі шлунково-кишкового тракту і спровокувати тяжкість і метеоризм.
Також експерт наголосив, що огірки відносяться до лужних продуктів, а ось помідори навпаки - до кислих. І змішування цих продуктів може спровокувати утворення солей, які можуть негативно позначитися на роботі нирок і печінки.
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Было бы неправильно идти на какие-то экономические санкции в ущерб своей же стране, потому что у нас большой объем двусторонней торговли с Беларусью", - політолог Фесенко

середа, 4 серпень 2021, 12:45

"К сожалению, сигналов об ухудшении отношений между Беларусью и Украиной с августа 2020 года было уже много, и с тех пор все движется по нарастающей. Проблем в двухсторонних отношениях становится все больше. Они связаны с внутреннеполитической ситуацие...

З архіву ПУ. "Від деяких речей до цих пір очі на лоб лізуть": Жінка розповіла про життя в Канаді

середа, 4 серпень 2021, 12:00

Немає ідеальної країни. Про це у своєму блозі пише Катерина, передають Патріоти України. Далі - мовою оригіналу:. "Меня зовут Катя, и всю свою сознательную жизнь я мечтала жить в Канаде. Я осуществила свою мечту: 5 лет назад вместе с мужем мы переехали...