З архіву ПУ. "Через нинішню кризу Росія розпадеться на 7 частин", - Ель-Мюрид

На думку експерта, епідемія коронавіруса, економічна криза і ситуація з відсутністю доходів у росіян призведуть до соціального вибуху.

Ель Мюрид

Відомий російський блогер і експерт Ель Мюрид у квітні 2020 рок повідомив, що Росія входить в серйозну кризу, яка закінчиться розпадом російської держави і утворенням 7-10 нових суб'єктів. Падіння цін на нафту, економічна криза і коронавірус стануть каталізаторами руйнування Росії в її нинішніх кордонах. Про це експерт написав на своїй сторінці в соціальній мережі і зробив аналітичний висновок про ситуацію і сценарії розвитку Росії, передають Патріоти України.

"Розпад Росії призведе до утворення 7-10 нових суб'єктів. Звичайно, відразу будуть викинуті за непотрібністю регіони, які будуть баластом - типу Туви, Нечорнозем'я, частини Північного Кавказу, зовсім Крайня Північ. Не до них", - зазначив він.

У цих умовах в Росії може спалахнути громадянська війна, яка може бути локалізована на території Чечні. У нинішніх умовах російське населення буде позбавлене заробітків і доходів у зв'язку з карантином і падінням економіки, що викличе вкрай гострий і сильний соціальний вибух.

"Абсолютно божевільна витівка з недокарантином, яка проектно знищує те, що можна назвати російською економікою, виглядає клінічним ідіотизмом. Країну підпалюють. І якби не було коронавіруса, то придумали б щось інше. Конституційну реформу, наприклад. Неважливо що, важливо остаточно розбалансувати систему і пустити її в рознос. І конституційна реформа Путіна, і карантин виконують одну і ту ж задачу. Країну зносять. В інтересах тих, хто буде рвати кігті", - пише російський експерт.

При цьому він також зазначає, що керівництво Росії не володіє необхідними технологічними рішеннями, що не дозволить Кремлю впоратися з важким кризою і призведе до розпаду російської держави.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Жінок теж забирали: Як виглядали радянські витверезники та хто у них міг потрапити (фото)

неділя, 16 травень 2021, 19:35

"Давно хотів написати пост на таку цікаву тему, як радянські витверезники. ема, до речі, досить неоднозначна, я навіть якось робив опитування на цю тему у себе в Фейсбук, і думки розділилися - частина читачів вважала, що це однозначний жах, а інша част...

Росія поглинає Донбас: Про що і чому заговорили в ЄС

неділя, 16 травень 2021, 16:22

На мою думку, протистояти цьому слід, приймаючи закони, згідно з якими наявність подвійного громадянства (з будь-якою країною, не тільки РФ, тому що є загрози паспортизації українців з боку Угорщини, Польщі, Румунії) передбачає автоматичне позбавлення гро