
Один з перших ватажків "ДНР" Ігор Стрєлков-Гіркін заявив, що підрозділ українських військових здійснило успішну диверсійну вилазку в тил російських найманців на Донбасі. В результаті диверсії бойовики зазнали важких втрат. Про це терорист написав на своїй сторінці в соціальній мережі в "ВКонтакте", передають Патріоти України 31 серпня 2020 року.
Повідомлення про важкі втрати бойовиків Гіркін зробив напередодні. Він зазначив, що за один тільки день бойовики одного підрозділу донецького корпусу втратили більше бойовиків, ніж за цілий місяць до настання перемир'я.
Пізніше в діалозі з піідписником Стрєлков уточнив, що втрати бойовиків зафіксовані не в результаті обстрілу, а після вилазки диверсійної групи ЗСУ. "В даному випадку не обстріл, а нахабна і успішна вилазка ДРГ", - заявив Стрєлков.
При цьому ніяких повідомлень з боку українського штабу опубліковано не було.

Російське командування в смузі своєї 36-ї загальновійськової армії (ЗВА) угрупування військ (УВ) «Восток» прагне запобігти подальшому просування передових підрозділів ЗСУ у бік дороги Гуляйполе — Велика Новосілка, а також, по можливості, відновити поло...
За оцінкою української влади, Росія утримує близько 7 тисяч українських військовополонених, натомість Україна утримує понад 4 тисячі російських полонених. 1.Від Маріуполя до полону: останній бойовий виїзд . 2.Понад 600 днів пекла: Волноваха, Мордовія ...