З архіву ПУ. Експерти розповіли, де краще зберігати гроші, щоб їх не знайшли злодії

Сезон відпусток - це "гарячий" час для квартирних злодіїв. Щоб знайти всі потаємні місця в квартирі професійним злочинцям потрібно дуже мало часу.

"Вони розбираються, ходять по магазинах, дивляться нововведення, купують замки і намагаються [їх відкривати] силовим способом, відмичками. Вони вкладають гроші в свій розвиток, тому розвиваються двері і замки, а злочинці залишаються на крок попереду", - говорить адвокат, експерт з безпеки Михайло Гулак, передають Патріоти України.

Журналісти в рамках експерименту сховали чотири купюри в різні місця в квартирі - в самий нижній ящик шафи, в духовку, в пилосос і під матрац. Експерт з безпеки показав, як злочинці знаходять цінні речі і скільки часу їм на це необхідно.
Перший схованку виявили буквально за 40 секунд - це була схованка в пилососі. "Найчастіше так і відбувається - якщо ось одна річ на видному місці", - говорить Гулак.
Ще через хвилину експерт знайшов купюру в духовці, незабаром третю і четверту. На все пішло менше п'яти хвилин. Зазвичай саме стільки проводять злочинці в чужій квартирі після злому замків, адже злодії заздалегідь знають, де шукати цінності.
"Під подушкою, під матрацом, під умивальником, в техніці, де можна викруткою розкрутити і закрутити ... Обов'язково він би подивився в холодильнику, в духовці, в кондиціонері, в пилососі, в прасці", - перераховує Гулак.

Економісти при цьому нагадують: зберігати гроші вдома не тільки небезпечно, але і невигідно. "Тримати їх вдома - це найгірша форма, тому що ви будете втрачати через інфляцію, а в наш час ще й постійну девальвацію гривні. Заощадження краще зберігати в банку - в комірці або на рахунку. Або ж інвестувати", - розповів глава комітету економістів України Андрій Новак.

В якості інвестицій експерт радить, якщо є така можливість, купувати нерухомість і землю.
Джерело: Сегодня
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Як я не пройшов співбесіду у Дмитра Павличка...

понеділок, 30 січень 2023, 10:57

Відверто. ЧОМУ ДМИТРО ПАВЛИЧКО ЗАБРАКУВАВ МОЮ ПЕРСОНУ НА ПОСТ ПЕРШОГО МІНІСТРА ІНФОРМАЦІЇ…. Люди рівня Дмитра Павличка помирають раз на століття, тому що й народжуються такі раз на віку. І я теж маю що про нього сказати, хоч зустрічалися всього декільк...

Україні нададуть Wisent 1 MC для прориву мінних полів

понеділок, 30 січень 2023, 10:55

Німецька та британська компанія надасть Україні спецтехніку Wisent 1 MC для прориву мінних полів. Flensburger Fahrzeugbau Gesellschaft (FFG) та Pearson Engineering оголосили, що отримали контракт на постачання спецтехніки Україні. Устаткування складати...