З архіву ПУ. Фото терористів-розвідників "ДНР" у формі ЗСУ потрапили в мережу

На світлинах зображені бойовики Олександр Гарах ("Саїд") з Тореза Донецької області, який був ліквідований 7 квітня, а також Віталій Корнєв ("Корінь") з Ямало-Ненецького округу Російської Федерації.

Терористи-розвідники "ДНР" Гарах і Корнєв

У мережі з'явилися фото терористів розвідувального батальйону "Спарта" у "ДНР", який раніше курував ліквідований Арсен Павлов ("Моторола"). Фото військових злочинців оприлюднив офіцер ЗСУ, полковник Анатолій Штефан (Штірліц), передають Патріоти України у квітні 2020 року.

Він також звернув увагу на те, що терорист Корнєв одягнений в "піксельний" кітель, який носять в українській армії. Це може свідчити про те, що бойовики або використовували форму воїнів ЗСУ для диверсійних вилазок, або знімали її з убитих чи полонених Героїв.

"Знайомтеся: на фото – представники розвідки "Спарти" Гарах Олександр "Саїд" (7.04 – "200") і Віталій Корнєв "Корінь", розвідник-диверсант з Росії (війна ж "громадянська"). Зверніть увагу на форму цього персонажа. А якщо взяти до уваги розвідувальний батальйон "Спарта", висновки зрозумілі", – написав захисник України.

Терорист Олександр Гарах ("Саїд")

Відзначимо, що обидва терористи фігурують в базі сайту "Миротворець". Згідно з інформацією у їх досьє, Гарах був рядовим 2 взводу 2 роти окремого розвідувального батальйону №01801 "Спарта", розвідником-снайпером 1-ої групи 3-ї роти 2 загону спецназу розвідуправління "республіканської гвардії "ДНР".

Що стосується росіянина Корнєва, то він приїхав на Донбас у кінці 2014 року разом з рідним братом Олексієм Корнєвим і також вступив в розвідбат бойовика "Мотороли".

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Хіти тижня. "Не план Сталина следовал за подготовкой германского нападения на СССР, а наоборот", - Андрій Ілларіонов

субота, 15 травень 2021, 23:05

Всі плани військових дій проти Німеччини - це плани нападу. Жодного плану оборонних дій не виявлено. "В ходе обсуждения текста "Советский план нападения на Германию. Вариант от 15 мая 1941 года" в этом блоге и других местах автору этих строк было задан...

​"Круглосуточный домашний арест Виктора Медведчука - это скромность и трусость Офиса президента. Ведь если ему объявили подозрение в государственной измене, то о каком аресте может идти речь?!​" - експерт

субота, 15 травень 2021, 22:40

"Круглосуточный домашний арест Виктора Медведчука - это скромность и трусость Офиса президента. Ведь если ему объявили подозрение в государственной измене, то о каком аресте может идти речь?! Если по нему не были готовы выносить адекватных судебных реш...