З архіву ПУ. "Як це було казково!": У мережі показали новорічний відділ київського універмагу "Україна" часів СРСР (фото)

Універмаг "Україна" розташований за адресою площа Перемоги, 3, в Києві. Його було побудовано на базі Єврейського базару, а площа ТЦ спочатку становила 24,977 квадратних метрів. 1968 року універмаг було визнано першим сучасним столичним торговим центром.

У мережі показали, який вигляд мав універмаг "Україна" в Києві, а також, зокрема, його відділ ялинкових прикрас, за часів СРСР. Архівні знімки опублікували на сторінці групи "Клуб Корінного Киянина" у Facebook, передають Патріоти України.

"24 грудня 1966 року в Києві відкрив двері один з найбільших тогочасних торгівельних центрів універмаг "Україна"", – йдеться в публікації.

Примітно, що один зі знімків закарбував відділ ялинкових прикрас універмагу. "Улюблений казковий відділ", "Як це було казково!!!", – написали користувачі в коментарях.

Універмаг "Україна", відділ ялинкових прикрас, КиївУнівермаг "Україна" розташований за адресою площа Перемоги, 3, в Києві. Його було побудовано на базі Єврейського базару, а площа ТЦ спочатку становила 24,977 квадратних метрів. 1968 року універмаг було визнано першим сучасним столичним торговим центром.

2003 року було проведено реконструкцію "Україна", у результаті якої її площа розширилася до 45,331 квадратного метра.

Універмаг "Україна", Київ
Універмаг "Україна" був побудований у 60-х роках
Будівництво універмагу "Україна"
Універмаг "Україна" за часів СРСР

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

З архіву ПУ. На планету насувається нова глобальна катастрофа: Земля йде під воду, - вчені

понеділок, 24 січень 2022, 23:30

Згідно з даними вчених, води в льодовиках теоретично вистачить на те, щоб підвищити рівень моря на п'ять метрів. Американські вчені з Каліфорнійського університету в Ірвайні передрекли глобальну катастрофу через стрімке танення льодовиків. Як передає P...

"США провокують Кремль на максимальну демонстрацію агресії – очевидно, щоб мати привід застосувати максимум жорстких заходів", - Голобуцький

понеділок, 24 січень 2022, 23:26

"Турецький військовий експерт Абдуллах Аґар сьогодні повторив мої тези щодо свідомого провокування Заходом Кремля на напад: «Можу сказати точно, що США змусили Росію. Вони спровокували. Америка каже: я наближаюся до твоїх кордонів, підбираючи країни на...