З архіву ПУ. "Як це було казково!": У мережі показали новорічний відділ київського універмагу "Україна" часів СРСР (фото)

Універмаг "Україна" розташований за адресою площа Перемоги, 3, в Києві. Його було побудовано на базі Єврейського базару, а площа ТЦ спочатку становила 24,977 квадратних метрів. 1968 року універмаг було визнано першим сучасним столичним торговим центром.

У мережі показали, який вигляд мав універмаг "Україна" в Києві, а також, зокрема, його відділ ялинкових прикрас, за часів СРСР. Архівні знімки опублікували на сторінці групи "Клуб Корінного Киянина" у Facebook, передають Патріоти України.

"24 грудня 1966 року в Києві відкрив двері один з найбільших тогочасних торгівельних центрів універмаг "Україна"", – йдеться в публікації.

Примітно, що один зі знімків закарбував відділ ялинкових прикрас універмагу. "Улюблений казковий відділ", "Як це було казково!!!", – написали користувачі в коментарях.

Універмаг "Україна", відділ ялинкових прикрас, КиївУнівермаг "Україна" розташований за адресою площа Перемоги, 3, в Києві. Його було побудовано на базі Єврейського базару, а площа ТЦ спочатку становила 24,977 квадратних метрів. 1968 року універмаг було визнано першим сучасним столичним торговим центром.

2003 року було проведено реконструкцію "Україна", у результаті якої її площа розширилася до 45,331 квадратного метра.

Універмаг "Україна", Київ
Універмаг "Україна" був побудований у 60-х роках
Будівництво універмагу "Україна"
Універмаг "Україна" за часів СРСР

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

ЗСУ штурмують Торське: Росіяни повідомили, що їхнє угруповання в Лимані опинилося в оточенні (мапа)

четвер, 29 вересень 2022, 9:27

Якщо вірити ворогу, визволителі України за добу здійснили стрімкий ривок, а окупанти стрімко здають оборонні позиції. Російські пропагандисти стверджують, що їх війська у Лимані вже у котлі. Не просто в оперативному оточенні, коли усі напрямки простріл...

"Русские мужчины бегут и боятся: замерзнуть в очередях на пограничных переходах, отощать в пути, вернуться назад", - блогер-одесит

четвер, 29 вересень 2022, 0:35

"Их дома целы. Над их головами не летают ракеты. В магазинах хватает еды. Почему же они бегут из страны? Сильных, здоровых мужчин в полном расцвете лет на марше «Геть від Москви» гораздо больше, чем дуболомов росгвардии", - пише одесит Олександр Прилип...