З архіву ПУ. "Многие ватаны считают себя самими умными и пииизд*ц стратегами. Давайте потыкаем их немного в дерьмо", - Фашик Донецький (фото)

У номінації «майже найрозумніший» переміг Ігор Лаптійчук з міста Маріуполь. Це колишній командир роти і комбат сепаратистів ...

Про це у своєму блозі пише Фашик Донецький, передають Патріоти України. Далі - мовою оригіналу:

"Драсьте. Давайте поговорим о вате. Вата бывает разная, очень разная. Многие ватаны считают себя самими умными и пиииздец стратегами. Давайте потыкаем вату немного в дерьмо.

Итак, в номинации «почти самый умный» у нас сегодня победил Игорь Лаптийчук из города Мариуполь. Это бывший командир роты и комбат сепарастов.

У почти самого умного и доця учится в Харькове, а также есть сын, который любит фен нюхать. Кроме того, у Лаптийчука есть фирма, которая зарегистрирована на жену. Называется эта фирма «Азов Бастион».

От это фото духовной чиксы. Ну то есть доци:

От это ссылка на страницу доци вк: https://vk.com/id19473793

От это ссылка на фирму Лаптийчука: https://youcontrol.com.ua/ru/catalog/company_details/34843282/

Кстати, по моим данным, пан Лаптийчук нехило так помогал и помогает фошиздам Азова баблом и не только(фирма то работает).

Но, самое интересное то, что Лаптийчук — начальник охраны у Абхаза, который воюет с марсианами за дыныры.
Кажется кто-то считал себя самым умным. Неа, не получилось."
Опублікував: Олег Устименко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Окупанти з порту не виходили, а бігли...": У Бердянську пролунала серія вибухів

субота, 3 червень 2023, 20:51

У тимчасово захопленому російськими окупантами місті Бердянськ Запорізької області в суботу, 3 червня, пролунало багато вибухів, було голосно біля аеропорту й порту. Російські військові тікали з бердянського порту, повідомляє "БердянсЬк Сьогодні" в Tel...

"Помер після ракетної атаки": Пропаганда Кремля "поховала" Буданова, але навіть росіяни не повірили (фото)

субота, 3 червень 2023, 20:44

Російська пропаганда вигадала черговий фейк. Цього разу російські пабліки поширили вкид про смерть керівника Головного управління розвідки Міноборони України Кирила Буданова, передають Патріоти України. Мовляв, очільник військової розвідки нібито помер...