З архіву ПУ. Новітній гелікоптер Sikorsky-Boeing SB-1 Defiant розігнався до рекордної швидкості (фото, відео)

Експериментальний вертоліт розігнався під час проведених випробувань до 205 вузлів (380 кілометрів на годину).

В рамках нових тестів вертоліт Sikorsky-Boeing SB-1 Defiant (SB>1) розігнався до 380 кілометрів на годину. Про це повідомляє Defense World, передають Патріоти України у червні 2020 року.

Експериментальний вертоліт SB-1 Defiant встановив для себе новий рекорд швидкості, розігнавшись під час проведених випробувань до 205 вузлів (380 кілометрів на годину).

Як заявили в Boeing, випробування знаменує собою важливий крок вперед для програми: зараз команда Sikorsky-Boeing продовжує рухатися до наміченої мети, а саме – досягнення необхідної швидкості польоту у 230 вузлів (425 кілометрів на годину).

Досягнення цього етапу теж не стане межею: розробники сподіваються, що в майбутньому машина зможе літати зі швидкістю понад 460 кілометрів на годину.

Sikorsky–Boeing SB-1 Defiant

Нагадаємо, в рамках програми FLRAA (Future Long-Range Assault Aircraft) армія США хоче отримати багатоцільову гвинтокрилу машину, здатну перевозити 12 повністю екіпірованих піхотинців з крейсерською швидкістю не менше 230 вузлів на дальність як мінімум 424 кілометри.

Навіть «скромні» результати, отримані зараз, дозволяють говорити про величезний потенціал Defiant: побудовані у класичному компонуванні багатоцільові вертольоти не здатні розвивати швидкість в 380 кілометрів на годину. Так, в UH-60L максимальна швидкість становить 296 кілометрів на годину, а крейсерська – 282.

SB-1

Можливості SB-1 обумовлені застосуванням інноваційного компонування: співвісного несучого гвинта й одного штовхаючого, розташованого у хвостовій частині машини.

Схоже рішення Sikorsky застосувала на вертольоті Raider-X, що являє собою розвиток Sikorsky S-97 Raider.

В якості конкурента SB-1 виступає конвертоплан Bell V-280 Valor, здатний розвивати швидкість 520 кілометрів на годину.

Bell V-280 Valor

Технології, випробувані на цих машинах, можуть лягти в основу нового легкого багатоцільового вертольота, який покликаний змінити в армії США – в рамках програми FARA – вже виведений з експлуатації Bell OH-58 Kiowa, а також доповнити AH-64 Apache.

Зараз участь у конкурсі приймають два вертольоти: Bell 360 Invictus і вищезгаданий Raider-X.

Нагадаємо, в грудні минулого року Bell V-280 Valor виконав перші повністю автономні польоти.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Поки увага світу прикута до Олімпіади в Токіо: Чи готує Путін нове вторгнення в Україну

четвер, 5 серпень 2021, 23:14

Останні десять років зарубіжні авантюри Росії збігалися за часом з різними спортивними заходами. Колишній науковий співробітник американського аналітичного центру RAND, фрілансер-журналіст Марк Темніцький, що спеціалізується на Східній Європі, в статті...

"Ответ РФ американским истребителям, или Секрет российского военпрома, выболтанный Путиным", - Анти-Колорадос

четвер, 5 серпень 2021, 22:30

"Временами мы слишком легкомысленно относимся к словам противника, а иногда, сквозь потоки лжи, там нет-нет да и проскальзывает нечто такое, что имеет место быть, хоть и не в том ключе, в котором это звучало в речи. Особенно это касается каких-то техни...