З архіву ПУ. Особливо небезпечну шахрайку, яка лякає високими зв'язками, оголосили у всеукраїнський розшук (фото)

На сьогоднішній день офіційно органами слідства визнано потерпілими більше 15 осіб.

Служба безпеки України і Генпрокуратура оголосили в розшук підозрювану в шахрайстві в особливо великих розмірах Лауру Шваліковську, яка залякувала своїх жертв "великими зв'язками" в органах влади. Про це повідомляється на сайті Міністерства внутрішніх справ, передають Патріоти України 31 серпня 2019 року.

Шваліковська Лаура Аркадіївна, 12.07.1977 року народження, мешканка м. Києва, підозрюється в скоєнні низки особливо тяжких злочинів, передбачених ч. 4 ст. 190 КК України (шахрайство в особливо великих розмірах).

Встановлено, що підозрювана може представлятися іншими іменами і прізвищами, а також мати при собі підроблені документи на імена: Заєць Лариса Аркадіївна, Шваліковська Лариса Аркадіївна, Маргарита Міллер. Тільки на ПІБ Шваліковська Лаура Аркадіївна Подільським районним ГМС міста Києва видано 4 паспорта громадянина України, а також 3 паспорта громадянина України для виїзду за кордон.

Як зазначається, на протязі 2011-2018 рр. вона вміло входила в довіру до громадян, заводила "дружбу", вводила в оману і під різними приводами (надання допомоги в оформленні робочих віз, покупка квартир на вигідних умовах, придбання імпортних автомобілів і т.д.), шляхом обману і зловживання довірою отримувала від них значні суми грошових коштів. В подальшому послуги не надавалися, гроші не поверталися, на телефонні дзвінки не відповідала, місце знаходження не відомо.

Крім того, дуже часто лякає великими зв'язками і покровителями в органах державної влади, правоохоронних органах і судовій гілці влади.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Маріупольці, які вижили: Правда з перших вуст від тих, кому вдалося вирватися з лап окупантів

неділя, 3 липень 2022, 6:08

Запоріжжя – одне із перших пристановищ, куди потрапляють маріупольці після пекла у своєму рідному місті. У Запоріжжі людям допомагають почати життя заново у прифронтовому місті. Патріоти України пропонують пізнати історії маріупольців, яким вдалося вир...

"К стране, где избиение женщин приравнивается к выражению любви, надо подходить с другими мерками", - блогер із Одеси

неділя, 3 липень 2022, 0:14

"До недавнего времени всякий намек на русскую исключительность в иерархии насилия вызывал протесты сознания и алгоритмов, с установленным софтом «ВСЕЛЮДИРАВНЫ». Но на пятом месяце войны России с Украиной, мир разродился новой установкой: да, к стране, ...