З архіву ПУ. От-така наука..: Професорка педагогічного вишу називає Україну "онкохворою американською колонією", а мовний закон - "фашизмом"

2017 року Євгенію Більченко було занесено до бази даних "Миротворця".

Кандидатка педагогічних наук, професорка кафедри культурології та філософської антропології Факультету філософської освіти та науки Національного педагогічного університету імені Михайла Драгоманова Євгенія Більченко після посилення дії закону "Про забезпечення функціонування української мови як державної" оприлюднила цілу низку заяв як "представник російської цивілізації". Вони з'явилися на Фейсбуці викладачки, передають Патріоти України.

"Цей закон - лише ланка в ланцюзі, черговий опухлий лімфовузол в тілі онкохворої американської колонії", - зазначає Більченко, повторюючи тези з федеральних телеканалів РФ.

Українська влада, на її думку, керована "вуличними етнорадикалами", що, як вона вважає, займаються "фашизмом" і "Бухенвальдом". Сама ж Україна для неї є "тоталітарною країною".

При цьому в сучасній Росії жодних проявів тоталітаризму чи українофобії вона не помічає.

На противагу встановленій законодавством вимозі аби з 16 січня 2021 року працівники торгівлі та обслуговування зверталися до клієнтів та відвідувачів державною мовою, викладачка заявляє, що вона "навпаки, зараз свідомо переходить в сфері обслуговування на російську".

На сторінці кафедри повідомляється, що Більченко дійсно працює у них на професорській посаді.

А в себе на сторінці професорка, зокрема, розповідає, як під час карантину в форматі онлайн приймає екзамени у студентів.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Підтримання противником потрібного йому темпу наступу одразу на кількох операційних напрямках почало викликати у нього труднощі, - Костянтин Машовець

неділя, 23 лютий 2025, 12:45

Очевидно, що підтримання російським командуванням потрібного йому темпу наступу одразу на кількох операційних напрямках почало викликати у нього, скажімо так, певні труднощі. . 1. Найбільш красномовний приклад – дії угруповання військ (УВ) противника ...

Усування проблем швидких розробок оборонки: Експерт назвав недоліки ракети "Трембіта" та найкращий спосіб їх застосування

неділя, 23 лютий 2025, 9:32

У ракеті "Трембіта" використовуються технології часів Другої світової війни. Імпульсний реактивний двигун зараз практично не застосовується в авіації через певні обмеження, які має. Одне з них – це дуже інтенсивний звук під час роботи. В етері телемара...