Кандидатка педагогічних наук, професорка кафедри культурології та філософської антропології Факультету філософської освіти та науки Національного педагогічного університету імені Михайла Драгоманова Євгенія Більченко після посилення дії закону "Про забезпечення функціонування української мови як державної" оприлюднила цілу низку заяв як "представник російської цивілізації". Вони з'явилися на Фейсбуці викладачки, передають Патріоти України.
"Цей закон - лише ланка в ланцюзі, черговий опухлий лімфовузол в тілі онкохворої американської колонії", - зазначає Більченко, повторюючи тези з федеральних телеканалів РФ.
Українська влада, на її думку, керована "вуличними етнорадикалами", що, як вона вважає, займаються "фашизмом" і "Бухенвальдом". Сама ж Україна для неї є "тоталітарною країною".
При цьому в сучасній Росії жодних проявів тоталітаризму чи українофобії вона не помічає.


На противагу встановленій законодавством вимозі аби з 16 січня 2021 року працівники торгівлі та обслуговування зверталися до клієнтів та відвідувачів державною мовою, викладачка заявляє, що вона "навпаки, зараз свідомо переходить в сфері обслуговування на російську".

На сторінці кафедри повідомляється, що Більченко дійсно працює у них на професорській посаді.
А в себе на сторінці професорка, зокрема, розповідає, як під час карантину в форматі онлайн приймає екзамени у студентів.
Українці з дідів-прадідів не починали б воєнних дій та багато іншого у найдовший день року, через виверені століттями народні прикмети. 22 червня за новим календарним стилем (5 липня - за старим) - день пам'яті священномученика Євсевія, єпископа Самоса...
На російських окупантів у тимчасово захопленому Криму незабаром чекають серйозні проблеми. Радник міністра оборони Сергій Стерненко заявив про це ввечері 21 червня, передають Патріоти України. «Те, що Україна готує для росіян у Криму, вони будуть згаду...