З архіву ПУ. Передбачення з минулого: Пандемія та світові катаклізми 2020-го від Ванги до письменників-фантастів (відео)

Українці до таких передбачень ставляться скептично, але попит на тематичну фантастику все ж зростає.

Письменники-фантасти та кінороби передбачили пандемію в світі. Сільвія Браун ще 12 років тому у романі "Кінець днів" напророчила пандемію з ознаками пневмонії саме у 2020 році. А фантаст Дін Кунц ще раніше, майже 40 років тому, у своєму романі "Очі темряви" описав смертоносний вірус китайського походження із назвою "Ухань-400". Журналісти зібрали пророцтва, що нібито справдились, передають Патріоти України з посиланням на ТСН.

Світ вже кілька місяців шаленіє від дивовижних передбачень творчих геніїв - в Америці б’є рекорди продажів призабута з 2008 року книжка вже покійної медіума й екстрасенса Сильвії Браун "Кінець днів: передбачення і пророцтва про кінець світу". Уривком звідти поділилася у Твіттері культова Кім Кардашян: "Приблизно у 2020 році тяжка хвороба, схожа на пневмонію, розповсюдиться по всій земній кулі, атакуючи легені і бронхи, вона буде стійка до всіх відомих досі методів лікування. Зникне так само раптово, як і виникла. Але через 10 років потому знову нападе, а потім геть щезне". Частий гість шоу Ларі Кінга медіум Сильвія Браун за життя через свої прогнози була визнана винною в інвестиційному шахрайстві, пограбуваннях та махінаціях із цінними паперами. У книзі "Кінець днів" вона не лише точно назвала рік теперішньої пандемії – 2020, але й описала інші перспективи людства – рак переможуть, дітей народжуватимуть лише у воді, війна на Близькому Сході закінчиться у 2050 році.
"Люди ці , автори, вони моделюють певні ситуації, дивляться трошки наперед, але моделі цих ситуацій складаються з певних особистих вражень. Ми знаємо, що є сьогодні, ми знаємо, що є вчора, і давайте спробуємо отакий конструктор побудувати, а шо буде завтра", - пояснює логіку творців письменник і сценарист Андрій Кокотюха.

Що буде завтра, все життя намагається змоделювати інший американський фантаст Дін Кунц. Серед десятків його творів нині зненацька вирвався у бестселери роман сорокарічної давнини "Очі темряви". Зараз про цю книгу згадали, бо там є згадка про вірус під назвою "Ухань-400". За сюжетом книги, це "найважливіша і найнебезпечніша біологічна зброя", яку розробили в Китаї, у дослідницькому центрі в околицях міста Ухань.

Книжка Кунца продається жваво, але портал Snopes провів розслідування та порівняв видання роману "Очі темряви" різних років з тими фрагментами, які зараз циркулюють у мережі. Автори розслідування з’ясували, що у першоджерелі немає жодної згадки про Ухань, а розробником біологічної зброї названа Росія, а не Китай. Утім здатність прогнозувати події, передбачати як будуть реагувати на них світові уряди і панікувати прості люди - все одно змушує затамовувати подих.

Як от від фільму "Зараза" Стівена Содерберга, він пройшов непоміченим 9 років тому, а зараз він б'є рейтинги по результатам пошуку в усіх країнах, а його сценариста Скотта Бернса вже зарахували до переліку таємних правителів світу. Від такого кіно справді моторошно. Бо в "Заразі" як під копірку відтворена нинішня ситуація із пандемією. І дехто може побачити зиск саме в цьому - налякані ми стаємо нерозумні і керовані.

Цікавий збіг, що походження вірусу - одна з гіпотез у фільмі, так само як і сьогодні теж гіпотеза, начебто від кажана. Але чи здатні такі здогадки позбавити нас тверезо голови.

"З гумором ставлюся. Ми люди реалістичні, ми розуміємо походження цього вірусу, причини і наслідки. Тому на це поведуться люди, які емоційно впливові, так. Від цих факторів, які вірять в гадання, вірять в якісь там передбачення, ми не такі, ми інші", - так відповідають українці.

Інколи ці історії можуть носити ознаку державної таємниці. Фантазія кіношників багата на ідеї для реальної війни. У пресу просочилася таємна інформація про триденну нараду 20 сценаристів Голівуду із верхівкою Пентагону для розробки можливих сценаріїв терористичних загроз одразу після подій 11 вересня 2001 року. А після фільму "Залізна людина" його творці допомагали армії США у розробці моделі реального броньованого костюму, оснащеного вбудованою зброєю і комп’ютером.

Утім хвиля убивчих прогнозів від віщунів усілякого калібру вже сама по собі стала паралельною епідемією. Бо тих, хто вірить у заряджену воду у нас не меншає, а інколи, здається, навіть більшає. Останні популярні потойбічні прогнози - Ванга напророчила страшну пандемію у 2020 році, і цікавий порятунок – пити горілку, вогняну воду.

Знаний карпатський мольфар Михайло Нечай, якого зарізали у його ж хаті, ще 10 років тому стверджував, що саме зараз, у 2020 році, світ накриє велике лихо, що прийде в Європу з Китаю. Начебто з’являться кордони, які зникли, порушаться відносини як між людьми, так і між державами, а страх заполонить світ.
Хоч які прогнози давали мольфари, але дуже потішив випадковий перехожий - так на епідемію і карантин дивиться не кожен.
"Оця епідемія - вона ж нас сплотила трохи! Що люди дома залишились, з дітьми, з жінками, розумієте? Це дуже добре! Оце горе, воно змушує людей призадумуватися хоч трошки", - каже чоловік.
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

З архіву ПУ. Зброя стримування російського агресора: "Нептун" | "Вільха-М" | "Тайфун-1"

четвер, 6 травень 2021, 0:10

ProВійсько. Спецвипуск. Спецвипуск ProВійсько, в якому Ви перші ексклюзивно побачите те як випробували ракетні комплекси НЕПТУН, Вільха М та реактивні снаряди Тайфун-1. В Одеській області на полігоні Алібей пройшов черговий етап випробувань ракетних к...

"Треба міняти нормативну базу, за якою працює СБУ, а то скоро не тільки Баста повернеться", - політтехнолог Голобуцький

четвер, 6 травень 2021, 0:00

"До Києва приїхав російський репер Василь Вакуленко на псевдо Баста - в нього скінчилась (насправді ще у вересні, і ніхто її не подовжив, хоча порушення продовжувались) трирічна заборона в’їжджати в Україну через незаконне відвідування окупованого Крим...