З архіву ПУ. "Поки "Посейдон" завдасть по нам удар, РФ вже не буде", - США про російську "торпеду судного дня"

Можливо, розуміють це і в Росії, так як мають намір виготовити тільки тридцять безпілотних субмарин.

Російський безпілотний підводний човен "Посейдон", розпіарений пропагандистами, не просто невдала розробка, а повний провал з усіх точок зору. Це озброєння настільки неефективне, що за цим показником його навіть складно з чимось порівняти, передають Патріоти України у січні 2021 року з посиланням на Forbes.

Як зазначив американський експерт в області озброєнь Девід Екс, безпілотна субмарина "Посейдон", здатна нести ядерне озброєння і помпезно названа "торпеда судного дня", в разі її застосування проти США (саме ця держава в РФ вважається головним ворогом) буде добиратися до цієї країни два дні. За цей час як і субмарину можна виявити і знешкодити, так і теоретично цілком можна знищити Росію більш ефективними видами озброєння, які є у США.

Девід Екс назвав безпілотний підводний човен "Посейдон" повільним і вразливим. Він зазначив, що це абсурдне по всіх параметрах озброєння створене виключно з пропагандистською метою.

Можливо, розуміють це і в РФ, так як мають намір виготовити тільки тридцять безпілотних субмарин.

"Поки "Посейдон" досягне берегів США і завдасть удар, Росія вже перестане існувати", - заявив Екс.

А експерт Оуен Коут з Массачусетського технологічного інституту припустив, що, вступивши в проект "Посейдон", Росія "створює ілюзію чогось значного і намагається зробити страхітливий ефект, витративши на це всього лише кілька мільярдів доларів".

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Противник не сумел достигнуть каких-либо значительных успехов на основных операционных направлениях", - Машовець

субота, 28 травень 2022, 7:33

Противник продолжает оперативно-тактическую наступательную операцию в Донецко-Луганской операционной зоне с целью окружения и разгрома группировки Сил обороны Украины, действующей в районе Северодонецк, Лисичанск. На протяжении текущих суток, ударные г...

"Не оккупировать полностью Луганскую и Донецкую области означает для Путина признать провал всей "спецоперации", - Портников

субота, 28 травень 2022, 0:21

"Главным событием этих дней стала упорная битва за Донбасс, в ходе которой российская армия пытается выйти на административные границы Луганской области и продвинуться в Донецкой. На первый взгляд, не такое уж сложное задание, если учесть, что до вторж...