
Як зазначив американський експерт в області озброєнь Девід Екс, безпілотна субмарина "Посейдон", здатна нести ядерне озброєння і помпезно названа "торпеда судного дня", в разі її застосування проти США (саме ця держава в РФ вважається головним ворогом) буде добиратися до цієї країни два дні. За цей час як і субмарину можна виявити і знешкодити, так і теоретично цілком можна знищити Росію більш ефективними видами озброєння, які є у США.
Девід Екс назвав безпілотний підводний човен "Посейдон" повільним і вразливим. Він зазначив, що це абсурдне по всіх параметрах озброєння створене виключно з пропагандистською метою.
Можливо, розуміють це і в РФ, так як мають намір виготовити тільки тридцять безпілотних субмарин.
"Поки "Посейдон" досягне берегів США і завдасть удар, Росія вже перестане існувати", - заявив Екс.
А експерт Оуен Коут з Массачусетського технологічного інституту припустив, що, вступивши в проект "Посейдон", Росія "створює ілюзію чогось значного і намагається зробити страхітливий ефект, витративши на це всього лише кілька мільярдів доларів".
Британський прем’єр Кір Стармер оголосив про відставку. Цей крок не став геть несподіваним: його лейбористська партія перебуває в глибокій кризі. За два роки після впевненої перемоги на виборах лейбористи втратили підтримку британців. Багато однопартій...
Як на мене ... . "тАвАриСЧ" зюганов, явно з наполегливої підказки кремля видав "експромт" про "изьятие банковских вкладов населения". . Я цілком розумію, що потенційна сума у більше як 60 трильонів "фублів" заощаджень російських громадян суттєво муля...