Про це написала дієтолог Оксана Скиталінська на своїй сторінці у Facebook, передають Патріоти України.
"В наших нирках та мозку виробляється дуже важливий "омолоджуючий" пептидний гормон клото, особливо важливий для молодості та здоров'я головного мозку (пам‘ять, реакція, настрій, кмітливість)", – зазначила вона.
І саме цей гормон погано виробляється в організмі, якщо у вас хронічний стрес. А чим менше клото в організмі, тим вищий ризик виникнення різних порушень та хвороб. Щоб збільшити вміст гормону клото – варто включити до раціону сульфорафан, який є у броколі, капусті, редьці, гірчиці.
Також від передчасного старіння порятує відпочинок у горах, адже рух, ягоди та спокій допоможуть добре відновитись організму. Не варто нехтувати прогулянками в парк, де можна побігати, повіджиматись та подихати свіжим повітрям."
Який замок, чи фортеця України не може похвалитись більш шаленим минулим? За це стратегічне укріплення на високому скелястому урвищі над Збручем боролися українські, монгольські, литовські, польські, угорські турецькі та татарські можновладці та армії
19 травня за новим стилем (1 червня за старим) вшановують пам'ять священномученика Патрикія Пруського, єпископа Іоанна Готського і мученика Калуфа Єгиптянина. За юліанським каоендарем сьогодні вшановують праведника Іова Багатостраждального, нагадують П...