З архіву ПУ. "Потворне збіговисько злодіїв і шахраїв": Сепаратисти "ДНР" повідомляють про бунтівні настрої серед жителів "республіки"

В ОРДО соціальна напруженість дійшла до точки кипіння і місцеве населення готове повстати проти ватажків "республіки".

Про це повідомляє у вересні 2019 року підконтрольний ОРДО Telegram-канал «Донецький Абориген», передають Патріоти України.

Так, на думку ресурсу, ватажки НЗФ намагаються звинуватити в економічних провалах «республіки» Україну: «Не мы плохие или ошиблись — а враг силен! Не мы загнали население комендантскими часами и запретом общественной жизни, а хитрые укры ведут „эффективную“ информационную политику. Не мы грабим и насилуем экономику (последние громкие публичные разорения предприятий „республики“: „Силур“ и прочие) это хитрый „московский“ план по „подъему“ нашей экономики».

За словами, «Донецького Аборигена» мирне населення вже не вірить словам ватажків НЗФ, так як хочуть отримувати своєчасну нормальну зарплату: «Невозможно все-таки доказать это шахтеру, токарю, коксохимику или путейцу? Тем, которые несколько месяцев не видели зарплаты и наблюдают за разрушением переживших 90-е предприятий, работе, на которых отдали полжизни, работая там целыми династиями? Слушать о безграничной любви к народу и терпеть ежедневные издевательства от чиновников в очередях (хоть за паспортом, хоть на КПП вообще по любому поводу). Наблюдать беспредел в судах и правоохранительной сфере, сидящих годами невиновных. Выслушивать от ребенка, который вернулся за час до комендантского часа домой, как ему выворачивали карманы ППСники, или же с ним мотаться по районам и больницам в поисках компетентного врача (все способные передвигаться уже выехали от „успешной политики“)».

При цьому «Донецький Абориген» обурений тим, що Кремль поставив на чолі Донбасу «потворне збіговисько злодіїв і шахраїв, яке день за днем знищує наш дім».

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

А з Amnesty International він співпрацює? Російський "правозахисник" заявив, що заборонити страчувати в ОРДЛО полонених буде "неетично"

понеділок, 15 серпень 2022, 23:31

"Дмітрій Аґрановскій - адвокат, директор Московської колегії адвокатів "Ліпцер, Ставицька і партнери", член ЦК КПРФ, не п'є, не курить, слухає Rammstein. Вважається заслуженим правозахисником. І принципово вимагає не скасовувати смертну кару в "ДНР" - ...

Телеведучий, котрий добровольцем вступив до війська, показав, як ЗСУ ведуть розвідку на фронті (відео)

понеділок, 15 серпень 2022, 23:06

На початку російсько-української війни телеведучий пішов у тероборону, але потім потрапив на передову у підрозділ розвідки. Відомий український телеведучий та ресторатор Даніель Салем, який із початком війни пішов захищати Батьківщину, показав відео з ...